Black Friday - ostatnia chwila na tańsze produkty w sklepach YouTuberów

Black Friday - ostatnia chwila na tańsze produkty w sklepach YouTuberów

Black friday to dzień, w którym odbywają się największe wyprzedaże w roku. Ostatni piątek listopada to zwyczaj, w którym głównie amerykanie szaleją i kupują ile wlezie. Dość niedawno ten zwyczaj przywędrował do polski. Promocje postanowili zorganizować też YouTuberzy. Przeceny są naprawdę interesujące, a wybór ogromny. Sprawdźcie sami!


Każdy lubi wyprzedaże. Nie znamy osoby, która nie chciałaby płacić taniej. Niestety bardzo trudno ogarnąć cały internet w jeden dzień. Na szczęście zrobiliśmy to za Was i przewertowaliśmy sieć w poszukiwaniu najciekawszych promocji w sklepach YouTuberów z okazji czarnego piątku.


Na liście zdecydowanie musiał pojawić się Krzysztof Gonciarz, YouTuber, który w tym roku przeszedł kompletną metamorfozę kanału. Na jego stronie znajdziemy m.in koszulki, książki oraz pierożki przecenione jednorazowo o 10%. Cena jest nieco wyższa od poprzedniej serii pierogów tylko dlatego, że te nowe są większe wymiarowo.


Najwięcej promocji znajdziemy na CupSell.pl - serwisie, na którym spora część polskiego YouTube ma swój sklep. Rzeczy jest masa - zaczynając od fullprintów (koszulki które mają nadruk na całej objętości, a nie tylko fragmencie), kończąc na czapkach czy plecakach. Jeśli nie znajdziecie nic wśród koszulek YouTuberów, to możecie fullprint zaprojektować sami. Naprawdę fajna sprawa!


Nie mogło też zabraknąć sporej piątkowej przeceny prosto od ReziStyle! W tym roku sklep postanowił być wyjątkowo hojny i przygotował dla nas aż 15% zniżki oraz darmową dostawę. Dzięki temu zaoszczędzić możemy nawet kilkadziesiąt złotych. Członkowie Rezigiusz Crew nie mogą przepuścić takiej okazji, prawda?Czas na Disorder. Sklep, który nie zawiera gadżetów z YouTuberami, ale należy do SKKF'a i Ajgora, znanych wszystkim twórców z Warszawy. Znajdziemy tam rabat o wysokości aż 20%. Brzmi interesująco, a wzory są naprawdę oryginalne.Jeśli wolicie posłuchać muzyki, to mymusic przygotowało dla Was rabat na płyty nawet do 80%! Obowiązuje on nie tylko dziś, ale przez cały weekend. Warto sprawdzić co kryje Ich oferta, może któryś z Ich najnowszych kawałków wpadnie Wam w ucho?Nie możemy zapomnieć o DG i jego ogromnej promocji na wszystkie koszulki! Możemy zaoszczędzić aż 30%, a to bardzo przystępna cena jak na koszulki tej jakości. A czy Wy dołączycie do ekipy "łobuzów"?Wydaje nam się, że każdy tu znajdzie coś dla siebie. Masa wzorów, rozmiarów i kolorów do wyboru dla YouTubowych maniaków. Według nas, dzisiejszy dzień jest dobrym momentem do wczesnego zakupu gwiazdkowego prezentu. Do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę, ale taka okazja szybko się nie powtórzy!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl