Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo prosto od Ubisoftu

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo prosto od Ubisoftu

Ubisoft na te święta postanowił rozpieścić wszystkich swoich fanów obdarowując ich naprawdę porządnymi upominkami w formie tygodniowego, darmowego, dostępu do konkretnej produkcji.


O tej firmie można by mówić wiele źle i niezbyt pochlebnie, lecz trudno nie spojrzeć na nią łaskawszym okiem w momencie, kiedy jej pracownicy wpadli na genialny pomysł, aby obdarować użytkowników naprawdę ciekawymi prezentami z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Mowa tutaj oczywiście o akcji rozdawania tygodniowego (darmowego) dostępu do konkretnych tytułów ze stajni Ubisoftu. Na pierwszy ogień studio zaproponowało fanom możliwość ogrania przez siedem dni świetnie ocenianej strategii z 2007 roku, World in Conflict. Odebrać grę możecie tutaj.Gdy promocja na wspomnianą wyżej produkcję minie, to akcją zostanie objęty następny tytuł. Tutaj możemy mówić o prawdziwej hojności ze strony Ubisoftu, gdyż korporacja postanowiła udostępnić za darmo od 11 do 18 grudnia grę Assassin's Creed IV: Black Flag, czyli według wielu najlepszą produkcję traktującą o piratach wszech czasów oraz jedno z najbardziej udanych dzieł firmy. Co trzeba będzie zrobić, aby móc zagrać w nie za darmo? Cena tytułu w tych dniach w oficjalnym sklepie wynosić będzie 0 zł - wystarczy "kupić", przypisać do swojego konta i tyle.


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube