Bilety premium na MeetUP @IEM już w sprzedaży!

Bilety premium na MeetUP @IEM już w sprzedaży!

Już na początku marca będziemy świadkami wielkiego wydarzenia jeśli chodzi o światowy e-sport - a to wszystko w Polsce, w Katowicach. Już 3 marca rozpocznie się druga część Intel Extreme Masters, kiedy to profesjonalni gracze toczyć będą walki o miano zwycięzcy i zdobycze materialne. Jednak czy będzie to jedyna rozrywka w jakiej będziemy mogli wziąć udział w tamtym czasie? Oczywiście, że nie - w Katowicach odbędzie się także kolejna odsłona MeetUp, czyli imprezy przeznaczonej dla internetowych twórców i ich fanów!


Szerzej o tym wydarzeniu pisaliśmy w osobnym artykule. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej katowickiej odsłony MeetUp @IEM 2017 to odsyłamy was do naszego poprzedniego artykułu. Dzisiaj natomiast ruszyła sprzedaż specjalnych biletów premium, które zapewniają każdemu uczestnikowi wiele dodatkowych atrakcji i możliwość jeszcze bliższego poznania swoich ulubionych internetowych twórców.

15965977_1879655168947877_6492779547007384570_n

Wspomniane wyżej bilety pozwolą temu, kto zdecyduje się na jego zakup przede wszystkim większą swobodę jeżeli chodzi o poruszanie się w obrębie całości wydarzenia. Jego posiadacz będzie mógł wejść na teren wydarzenia przez cały okres jego trwania wcześniej niż osoba, która zakupi normalną przepustkę. Dodatkowo udostępniona zostanie specjalna kameralna strefa MeetUp PREMIUM, na której przebywać będą YouTuberzy. Dla osób z takimi biletami dostępny będzie także catering na powyższej strefie. Każdy z uczestników z biletem premium otrzyma także zestaw atrakcyjnych gadżetów związanych z imprezą. Oczywiście przepustka obejmuje dwa dni imprezy. Cena takiego biletu to 500 zł. Możecie zakupić go w tym miejscu. 

Spójrzmy teraz jak wyglądają rodzaje biletów jeżeli chodzi o całość Intel Extreme Master. Najtańsza opcja to ta za 60 zł, która umożliwia wstęp na teren wydarzenia przez jeden dzień - karnet trzydniowy kosztuje 150 zł. Bilet premium to wydatek rzędu 500 zł (tak jak w przypadku MeetUp). Najdroższy karnet o nazwie GODMODE kosztuje natomiast 4000 zł.

biletyiem

Przypominamy, że zarówno wstęp na Intel Extreme Masters jak i MeetUp jest całkowicie darmowy, lecz uczestnicy bez zakupionych biletów muszą liczyć się z pobytem w kolejce aby uzyskać wstęp do katowickiego Spodka.

Wybieracie się na Intel Extreme Masters oraz MeetUp? 


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.