Biedronka i Lidl z filmowymi okazjami

Biedronka i Lidl z filmowymi okazjami

Kiedy następnym razem wasza mama wyśle Was do sklepu, to po pierwsze nie mówcie "zaraz", a po drugie nie marudźcie. Biedronka i Lidl wychodzi naprzeciw wszystkim marudom i wprowadza filmową ofertę w swoich sklepach, która sprawi, że nie będziecie już odkładali wyjścia do sklepu na później. 


Zdarzyło Wam się kiedyś wyjść do sklepu po pieczywo, szynkę i ser, a wrócić z nowym filmem na DVD? Możliwe, wszak filmowe oferty w hipermarketach nie są już nowością. Nowością za to są dzisiejsze premiery filmowe w Lidlu i Biedronce, które sprawią, że kanapka z szynką i serem będzie smakować jeszcze lepiej. Za niecałe 10 złotych możemy dostać jeszcze niedawno grane filmy w kinach!

Oferta biedronkowa to zarówno filmy na DVD, jak i zestawy książka + film DVD. W naszym koszyku pośród zakupów spożywczych mogą znaleźć się takie pozycje jak: Steve Jobs , Wielki Mur, Ciemniejsza Strona Greya czy Jason Bourne - w zestawie z książką. Jeśli jesteśmy zainteresowani samymi filmami, to do wyboru mamy między innymi: Split, 50 Twarzy Greya, Escobar Historia Nieznana czy Straight Outta Compton. Większość z wymienionych produkcji (nawet te z książkami!) można kupić za 9.99 zł lub maksymalnie 19.99 zł. Pełna lista filmów jest tutaj, a lista zestawów jest dostępna tutaj.Jeśli bliżej mamy do Lidla, to tam również znajdziemy zestawy książka + film DVD oraz samo DVD. Lidl w swojej ofercie ma takie filmy jak: Trainspotting 2, Manchester By The Sea, Assassin's Creed, Inferno, Zjawa czy Grimsby. Ceny wahają się od 9.99 zł, przez 14.99 zł po 24.99 zł, co za oskarowe filmy, w zestawie z książką nie wydaje się złą ceną. Tutaj znajduje się pełna oferta Lidla.Oferty filmowe z Biedronki i Lidla są dobrą okazją do nadrobienia filmowych zaległości lub powiększenia swojej domowej biblioteczki, zwłaszcza że jesienny czas sprzyja dłuższym posiedzeniom przed telewizorem. Z promocji w Biedronce skorzystać można do 12 listopada, a w Lidlu do wyczerpania zapasów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.