Spraw bezcenną niespodziankę bliskiej osobie!

Spraw bezcenną niespodziankę bliskiej osobie!

Wszyscy znamy powiedzenie „Zjeść ciastko i mieć ciastko”. Ciekawi jesteśmy, czy udało Wam się znaleźć właśnie takie ciastko? Mamy pewne podejrzenia, że nie i chyba wiemy dlaczego.


Każdy z nas w pierwszej chwili pomyślał o rzeczy materialnej – właśnie tym przysłowiowym „ciastku”. A prawdziwy sens jest ukryty w tych niematerialnych bezcennych chwilach – które sprawiają, że możemy je mieć i zjeść! I właśnie na tych momentach – bezcennych niespodziankach - swoją akcję opiera Mastercard.

Jak się do tego zabrali? Mechanizm jest bardzo prosty – jeśli macie kartę Mastercard i płacicie nią za zakupy, to może Was spotkać bezcenna niespodzianka. Kiedy? Gdzie? Nikt Was nie uprzedzi. Właśnie w tym zaskoczeniu i nieprzewidywalności możecie znaleźć swoje ciastko!

Tak jak klienci Starbucks, którzy zapłacili za kawę kartą Mastercard i otrzymali ją za symboliczną złotówkę:Albo klienci sklepów New Balance, którzy w Dniu przyjaźni dokonali transakcji kartą Mastercard i otrzymali dwie pary sznurówek oraz dwa bilety do Multikina – dla siebie i swojego przyjaciela!

Jednak Mastercard nie zamyka się tylko na sklepy – w tym roku bezcennych niespodzianek można było doświadczyć na Woodstocku czy finale Ligi Mistrzów. Fakt, że sama niespodzianka może spotkać Was w każdej chwili, jest wspaniały, jednak Mastercard przygotował dla Was coś lepszego – niespodziankę dla bliskiej Wam osoby!

Wystarczy, że wypełnicie krótki formularz TUTAJ i napiszecie, dlaczego wybrana przez Was osoba jest tak wyjątkowa i dlaczego zasługuje na bezcenną niespodziankę. Opiszcie, co chcielibyście dla niej zrobić, bo każdy z Was, kto posiada kartę Mastercard, ma szansę wygrać i sprawić, ze marzenia bliskiej Wam osoby się spełnią!

Zrób niespodziankę swojemu bliskiemu. To proste - zobacz -> Kliknij tutaj.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.