Berry Malinowska i jej misja - brwi idealne!

Berry Malinowska i jej misja - brwi idealne!

Brwi stanowią ważny element codziennego makijażu, o którym niestety bardzo często z pośpiechu po prostu zapominamy. Już ostatnio informowaliśmy Was o akcji reklamowej kosmetyków do stylizacji brwi, w której brały udział najpopularniejsze polskie YouTuberki. Okazuje się, że to nie koniec – zobaczcie czym jeszcze zaskoczyła nas marka Rimmel!
Berry Malinowska wręcz promienieje w nowym filmie promocyjnym marki. Tak, to właśnie ona została wybrana twarzą nowej reklamy kosmetyków do stylizacji brwi od Rimmel. W nowym klipie możemy zobaczyć YouTuberkę w dwóch odsłonach – eleganckiej, wieczorowej i codziennej, dziewczęcej. Dzięki temu unikniemy podstawowego błędu makijażowego, źle dobierając rodzaj i intensywność makijażu do okazji. To takie proste!


Warsaw treating me well 铀�钀�✨ @rimmellondonpl #girlsgoneloavies


Post udostępniony przez B E R R Y MALINOWSKA ✨풀�咀�ᒀ�ᓀ� (@berrymalinowska)


Na nowym filmie marki YouTuberka prezentuje nam krok po kroku jak wykonać udany makijaż brwi w wybranym przez nas stylu – stonowanym lub nieco bardziej drapieżnym. Berry prezentuje wszystko bardzo dokładnie tak, by każda z nas mogła powtórzyć to w domu – przygotowany przez nią film jest skierowany raczej do „normalnych, zwykłych dziewczyn”, które mają problem z tym właśnie elementem codziennego makijażu. Jak się okazuje, wykonanie prawidłowego makijażu brwi wcale nie jest takie trudne – wystarczy tylko spojrzeć na YouTuberkę i spróbować. Możemy Wam zagwarantować, że już po kilku próbach efekt będzie świetny!

Jak prezentuje się sama Youtuberka w nowym filmie? Trzeba przyznać, że wygląda ona na wyjątkowo zrelaksowaną i pewną siebie. Zobaczcie sami, jak wyglądała Berry Malinowska w nowym filmie:Co sądzicie o propozycjach makijażowych YouTuberki? Próbowałyście już wykonać proponowany przez nią makijaż? A może macie inne kosmetyki do stylizacji brwi, które możecie polecić? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl