Upadł projekt wskrzeszający Battlefield Heroes!

Upadł projekt wskrzeszający Battlefield Heroes!

Zamknięcie oficjalnych serwerów Battlefield Heroes przez Electronic Arts spotkało się swego czasu z ogromną krytyką rzeszy fanów, którzy na forum publicznym nie kryli swojego niezadowolenia. Postanowili oni wziąć sprawy w swoje ręce i reaktywować grę - jeden z takich projektów właśnie upadł.


Niedawno informowaliśmy na łamach naszego portalu o tym, że ludzie odpowiedzialni między innymi za reaktywację serwerów Battlefield 2 otrzymali zgodę od Electronic Arts na "wskrzeszenie" Battlefield Heroes. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Z tym projektem jak na razie wszystko jest w porządku, a osoby za niego odpowiedzialne bezustannie go udoskonalają. Problem jednak jest taki, że do tej pory istniały dwa tego typu rozwijające się projekty. No i o ile "Revive Battlefield Heroes" ma realne szanse na odniesienie sukcesu to o "Heroes Awaken" nie można powiedzieć tego samego. Twórca bowiem ogłosił zaprzestanie prac nad przedsięwzięciem.Na głównej stronie projektu wyczytać możemy, że powodem wstrzymania nad nim prac jest społeczność, która krytykowała twórcę. Ten z kolei nie wytrzymał presji.
Cześć,

Prace nad HeroesAwaken właśnie zostały zaprzestane.

Rozpocząłem ten projekt jako wyzwanie polegające na wskrzeszeniu Battlefield Heroes, co w sumie się udało. Nie czuję jednak, że jestem w stanie poradzić sobie ze społecznością graczy.

Maka

Pozostaje więc oczekiwać na efekty grupy Revive odpowiedzialnej za aktualnie jedyne tego typu przedsięwzięcie.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.