Ruszają otwarte beta testy Battlefield 1!

Ruszają otwarte beta testy Battlefield 1!

Seria gier Battlefield jest niezwykle popularna na całym świecie, w tym także w Polsce. Większość odsłon została w pełni zlokalizowana na nasz ojczysty język, dzięki czemu w rolach żołnierzy słuchać możemy znanych polskich aktorów i nie tylko. Z racji, że niedługo rozpoczynają się otwarte beta testy Battlefielda 1 chcielibyśmy poinformować Was o tym i kilku innych faktach.


Zacznijmy od przypomnienia sobie dlaczego to właśnie ta odsłona serii Battlefield będzie wyjątkową dla wszystkich fanów serwisu YouTube. Otóż praktycznie miesiąc wcześniej informowaliśmy Was o tym, że Rojo, Rock oraz Izak wcielą się w postaci trzech żołnierzy, którymi będziemy mogli zagrać w trybie wieloosobowym i to oni użyczą im głos. Ta nowinka wywołała burzliwą dyskusję w mediach dotyczącą tego, czy jest to słuszne posunięcie ze strony polskiego wydawcy. Jedna grupa ludzi nie mogła pogodzić się z myślą, że będzie musiała słuchać w swojej ulubionej serii YouTuberów, którzy przecież z dubbingiem nie mają nic wspólnego. Druga natomiast nie wyciągała pochopnych wniosków przed premierą oficjalnych próbek. Gdy te zostały opublikowane wiele osób przekonało się do udziału tej znanej trójki w roli żołnierzy podczas I Wojny Światowej. Oczywiście o ich premierze również pisaliśmy, do artykułu możecie przejść klikając tutaj.


Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się, że już niedługo będziemy świadkami otwartych beta testów gry Battlefield 1. Niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, iż EA Polska ogłosiło start transmisji na żywo z zaczynających się testów, które prowadzić będą właśnie twórcy YouTube użyczający głos w trybie wieloosobowym, a także użytkownicy Kromka Chleba oraz Yoshi. To wszystko będziemy mogli obserwować już od czwartku do środy (od 19:00 do 23:00) na oficjalnym profilu Twitch EA Polska. Poniżej znajdziecie trailer promujący otwarte testy gry oraz właśnie zbliżających się transmisji:Co sądzicie o udziale polskich YouTuberów w dubbingu gry Battlefield 1 oraz o samej grze? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.