Milioner chce zorganizować Battle Royale w prawdziwym życiu

Milioner chce zorganizować Battle Royale w prawdziwym życiu

Tryb "battle royale" nie jest obcy graczom komputerowym. Pewien milioner postanowił jednak wykorzystać popularny tryb rozgrywki w życiu realnym. Zaplanował on, że wkrótce zorganizuje tego typu turniej na swojej prywatnej wyspie.


Szalony pomysł milionera ma być 3-dniowym turniejem w airsoft, który odbędzie się na prywatnej wyspie i weźmie w nim udział 100 osób. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca ma być ponad pół miliona złotych. Każdego dnia, zawodnicy będą ze sobą rywalizowali przez 12 godzin, a następnie będą musieli rozłożyć własne obozowisko. Jak zapewnia organizator, w cenie eventu ma znaleźć się wyżywienie oraz całe wyposażenie wraz z bronią.Na ten moment wydarzenie jest na etapie wczesnego planowania, a milioner szuka osób, które pomogą mu je zorganizować. Na tak zwanym "Amazonie dla bogatych" - stronie HushHush.com, wystawiona została oferta pracy. Za sześć tygodni pracy, pomysłodawca oferuje wynagrodzenie o równowartości £45 000. Na stronie ma zostać przeprowadzona także rejestracja dla zainteresowanych uczestników. Co sądzicie o tym pomyśle?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.