YouTuber Bartek Usa parodiuje Maffashion. Blogerka odpowiada!

YouTuber Bartek Usa parodiuje Maffashion. Blogerka odpowiada!

Kilka dni temu, jeden z YouTuberów - Bartek Usa, podjął się sparodiowania jednego z instagramowych zdjęć Maffashion. Jego żart mocno przypadł do gustu jego obserwatorom i doczekał się nawet odpowiedzi blogerki.


To zdjęcie zrobione w Vitkacu w Warszawie zostało opublikowane przez Julię ponad 12 tygodni temu. Nie wyróżnia się ono niczym szczególnie na tle innych zdjęć blogerki, jednak z jakiegoś powodu, właśnie ono zostało wybrane przez Bartka do świetnej parodii.#OOTD #night @marksandspencer #blazer #jacket @topshop #shoes #choker @simiclothes #skirt @gaba_hair 💋 SNAPCHAT MAFFASHION


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official)


Bartek Usa od kilku lat publikuje na swoim YouTubowym kanale treści humorystyczne, a dokładniej mówiąc, coś w rodzaju pranków ulicznych polegających na zadawaniu nieznajomym przechodniom niewygodnych pytań. Najpopularniejszy film na jego kanale możecie zobaczyć poniżej:Na swoim poprzednim zdjęciu na instagramie, ofiarą Bartka padła Magda Gessler, jednak to właśnie cover stylizacji Maff bardziej rozniósł się po sieci. Sami zobaczcie dlaczego:
Trzeba przyznać, że zdjęcie bardzo przypomina oryginał co doceniła sama Maffashion wspominając o nim wczoraj na swoim facebook'owym fanpage'u. Dodany przez nią #youmademyday wiele mówi o tym, jak Julii spodobał się pomysł Bartka.


A wy co sądzicie o tym remake'u? Czy chcielibyście zobaczyć takich więcej w wykonaniu tego twórcy? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg