Barack Obama z własnym programem na Netflixie?

Barack Obama z własnym programem na Netflixie?

Barack Obama swoją kadencję zakończył na początku 2017 roku, a teraz były prezydent Stanów Zjednoczonych dostał ofertę dotyczącą swojego własnego programu w serwisie Netflix. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć autorski pogram stworzony przez parę prezydencką. 


Według informacji dziennika "The New York Times" Barack i Michelle Obama mają już niedługo rozpocząć przygotowywanie swojego autorskiego programu. Magazyn podaje, że właśnie teraz para prezydencka prowadzi negocjacje z serwisem, które dotyczą produkcji.Co para prezydencka chce pokazać w swoim programie? Niestety dokładna odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana, jednak spekulacje wskazują na to, że produkcja może skupić się na prowadzeniu przez byłego prezydenta dyskusji na tematy dotyczące obecnej sytuacji społeczeństwa. Tego typu materiał z opinią Obamy na wybrane przez niego tematy mógłby przyciągnąć grupę osób, które w szczególności tęsknią za 44. prezydentem Stanów Zjednoczonych oraz za jego rządami.

Warto wspomnieć także o produkcji, która ukazała się na Netflixie już jakiś czas temu. "Barry" to film oparty na faktach, który pokazuje życie Baracka Obamy przed jego pojawieniem się w Białym Domu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.