Avatar powróci do kin w poprawionej wersji

Avatar powróci do kin w poprawionej wersji

Już za kilka miesięcy do kin trafi poprawiona wersja kultowego filmu Avatar z 2009 roku. Ma to być preludium to nadchodzącej "dwójki", której to z kolei zwiastun pojawi się już w przyszłym miesiącu.


Podczas wydarzenia CinemaCon przekazano istotne wieści na temat filmów z cyklu Avatar. Okazuje się, że James Cameron już niedługo zasypie fanów świetnymi materiałami, na które trzeba było czekać... kilkanaście lat. Na co dokładnie muszą przygotować się widzowie?

Przede wszystkim 23 września do kin trafi remaster oryginalnego filmu Avatar z 2009 roku. Będzie to ta sama produkcja, którą większość z nas oglądała z założonymi okularami 3D. Wzbogaci się ona jednak o poprawione efekty specjalne, animacje czy dźwięki dostosowane do współczesnych standardów. Plotki głoszą, że w Polsce również się tej wersji doczekamy.Co ciekawe, już na początku maja w kinach na całym świecie rozpocznie się emisja pierwszego zwiastuna filmu Avatar: Istota wody (mowa tu o "dwójce). Będzie on emitowany przed seansami Doktora Strange'a w multiwersum obłędu. Dopiero w okolicach 13 maja klip pojawi się na YouTube.

Avatar 2 planowo pojawi się natomiast w grudniu 2022 roku, a kolejne części debiutować mają co roku. Czy tak będzie? Trudno powiedzieć, ale zapewne sporo osób nie miałoby nic przeciwko temu.

 

Czekacie na Avatara 2? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.