Audiobook książki „Mówiąc inaczej”!

Audiobook książki „Mówiąc inaczej”!

Poziom czytelnictwa w naszym kraju obniża się już od wielu lat. Jednak dzięki wynalazkom techniki ludzie są w stanie zachęcić innych do lektury książek w inny sposób. E-booki i audiobooki są w Polsce i na świecie coraz lepiej przyjmowane.


Paulina Mikuła kręcąca od  paru lat materiały na YouTube dotyczące poprawnej polszczyzny postanowiła napisać własną książkę, o której pisaliśmy w tym artykule. Jednakże wraz z serwisem Audioteka vlogerka postanowiła wspomóc akcję Czytając Inaczej, mającej na celu rozpowszechnienie czytelnictwa poprzez bardziej przystępne dla młodych ludzi formy. Biorąc udział w tym projekcie, Paulina przeczytała swoją książkę tworząc tym samym profesjonalny audiobook.



Jesteśmy jak najbardziej za takimi rodzajami przedsięwzięć, bo czytanie rozwija wyobraźnię i uczy wielu rzeczy. Jeśli znudziły wam się papierowe wersje książek albo zniechęciliście się do nich poprzez męczące lektury szkolne, polecamy przerzucenie się na nowoczesny rodzaj przekazywania treści, ponieważ sięgając po odpowiednie materiały możecie naprawdę dużo się nauczyć.


Przepadacie za nowoczesnymi formami książek, czy może bardziej odpowiada wam tradycyjna, papierowa wersja?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.