Ator planuje wydać swoją własną książkę

Ator planuje wydać swoją własną książkę

Wydawać by się mogło, że moda na pisanie książek przez internetowych twórców już minęła - od dłuższego czasu bowiem nikt nie zapowiadał swojego literackiej publikacji. Wczoraj natomiast informacją o pracach nad takim projektem pochwalił się KRZYSZTOF "ATOR" WOŹNIAK - prowadzący kanału "wideoprezentacje".


W ubiegłym roku duża liczba YouTuberów zdecydowała się na napisanie własnych książek opowiadających chociażby o ich życiu, czy internetowej karierze. Byliśmy także wydania kilku takich dzieł w krótkim okresie czasu, o czym mogliście przeczytać na naszej stronie.

Od jakiegoś czasu jednak żaden twórca nie informował o tym, że zamierza pisać bądź wydać książkę (oprócz Remigiusza Maciaszka, o którego pisarskich planach możecie przeczytać w tym miejscu). Wczoraj jednak Krzysztof Woźniak wrzucił na swoją stronę na Facebook'u miniaturkę nadchodzącego materiału, który godzinę później ujrzał światło dzienne. Zarówno tytuł filmu oraz post Atora jasno wskazywał na to, że twórca jest w trakcie pisania trzeciego rozdziału swojej książki. Podkreślił także, że nie będzie to autobiografia. Z opublikowanego klipu wideo dowiedzieć się możemy jednak o kilku kolejnych interesujących faktach dotyczących pomysłu Krzysztofa. Potwierdził chociażby ostatecznie, że od dłuższego czasu wraz z kolegą piszą książkę - nie wiemy jednak jaka będzie jej dokładna tematyka i na jaki sposób jej wydania się zdecydują. Możemy liczyć jednak na dawkę trudnych i niewygodnych tematów. Ator przyznaje, że nowy projekt skierowany jest przede wszystkim do jego widzów. Na dalsze informacje dotyczące samego dzieła będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Więcej szczegółów dowiecie się z poniższego filmu.

Co sądzicie o pomyśle Krzysztofa Woźniaka? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.