Atomówki otrzymają nowy serial animowany!

Atomówki otrzymają nowy serial animowany!

Atomówki to jeden z najbardziej znanych seriali animowanych na świecie. Oryginalna wersja tego tytułu byłą emitowana w latach 1998-2005, natomiast w 2016 pojawił się pierwszy reboot hitowej produkcji, który składał się z trzech sezonów. To jednak nie koniec!


Cartoon Network i Warner Bros oficjalnie przekazali, że Atomówki wkrótce powrócą w nowym animowanym reboocie. W produkcje nowego sezonu zaangażowany jest m.in. Craig McCracken - twórca oryginalnej produkcji sprzed lat oraz całe studio Hanna-Barbera Studios Europe.

W tej chwili nie znamy szczegółów dotyczących nadchodzącego rebootu. Wraz z ogłoszeniem powrócił jednak temat aktorskiej wersji serialu, do której rozpoczęto już zdjęcia. Z czasem z roli zrezygnowała jednak Chloe Benner (serialowa Bójka), co wraz z negatywnymi opiniami fanów serialu o samym pomyśle, doprowadziło do prawdopodobnego wstrzymania prac nad aktorską wersją Atomówek.Oprócz tego, Hanna-Barbera Studios Europe oprócz prac nad nowymi Atomówkami, rozpoczęła także przygotowania do nowego serialu animowanego będącego rebootem "Domu dla zmyślonych przyjaciół pani Foster". Nowa wersja serialu zostanie stworzona z myślą o młodszych widzach w wieku przedszkolnym.

 

Czekacie na nowe Atomówki?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.