Arhn.eu z pełnometrażowym filmem dokumentalnym o Wiedźminie!

Arhn.eu z pełnometrażowym filmem dokumentalnym o Wiedźminie!

Platforma YouTube zaskakuje nas na każdym kroku - przede wszystkim coraz bardziej profesjonalnym podejściem do publikowanych materiałów. To nie są już tylko śmieszne filmiki czy fragmenty rozgrywki z gier. To także bardzo skomplikowane projekty sięgające pełnometrażowych dokumentów na interesujące społeczność internetową tematy. Na ten krok zdecydowało się arhn.eu i po ogromie naprawdę ciężkiego nakładu pracy i środków finansowych, właśnie opublikowali niespełna 2-godzinny film dotyczący polskiego hitu jakim bez wątpienia stał się Geralt z Rivii - najsłynniejszy ze znanych wiedźminów.
Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina, bo tak zatytułowany jest ten dokument, przez ponad rok był głównym przedsięwzięciem zespołu społeczności arhn.eu z Dark Archonem na czele. Wszystko to było możliwe przy wsparciu patronów, którzy stali się prawdziwymi mecenasami tego przedsięwzięcia. To w dużej mierze dzięki nim, materiał ten dostępny jest dla szerszego grona widzów w całości za darmo. Sam film 10 lat po premierze pierwszej gry, przedstawia historię Wiedźmina od jego początków w wydaniu papierowym, aż do wielkiego sukcesu jakim bez wątpienia okazała się komputerowa wersja gry. Dla każdego fana postaci jest to film obowiązkowy, praktycznie wyczerpujący temat biorąc pod uwagę ilość informacji jaka się w nim znajduje i samych osób, które w nim zabierają głos.Zachęcamy każdego do obejrzenia tego świetnego materiału, jak również do udostępniania go dalej. Dobrze byłoby gdyby zyskał on naprawdę duży zasięg, adekwatny do ogromu pracy jaka została w niego włożona. Bez wątpienia podobnego materiału jeszcze w Polsce nie było. Serdecznie zapraszamy! 

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.