Aresztowano nachalnego fana w posiadłości Logana Paula

Aresztowano nachalnego fana w posiadłości Logana Paula

YouTuberzy w Polsce często są nawiedzania przez swoich fanów, którzy nawet w miejscu ich zamieszkania nie chcą dać im spokoju. Tego typu sytuacja, tylko poważniejsza w skutkach przydarzyła się Loganowi Paulowi.


Fan, który naruszał prywatność na terenie posesji Logana Paula został aresztowany 25 czerwca. Pojawił się on na terenie domu YouTubera około godziny 22:00 lokalnego czasu, żeby zobaczyć internetowego gwiazdora. Kiedy został poproszony przez strażników o opuszczenie domu, ten odmówił i rzekomo zaczął stawiać opór, przez co ochrona musiała wezwać policję.

Niechciany fan został aresztowany przez funkcjonariuszy. Sąd w Los Angeles może uznać go za winnego naruszenia prywatności i wszczęcia bójki, nawet jeśli nie doszło do żadnych rękoczynów czy uszkodzeń.Przed zatrzymaniem fan namalował na swoim aucie graffiti. Z jednej strony napisał "Vlog on YouTube" a z drugiej "Paul FP".

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.