Aparat ortodontyczny według YouTuberek

Aparat ortodontyczny według YouTuberek

Aparat ortodontyczny wcale nie szpeci, jak to się kiedyś przyjęło - jest wręcz przeciwnie. Coraz więcej dziewczyn daje żywy dowód na to, że nawet dbając zęby można przy okazji dodać sobie uroku i dziewczęcości. Wiele YouTuberek również zmuszonych jest do noszenia aparatów, ale nie przeszkadza im to. Zresztą sami zobaczcie jak pięknie można wyglądać, nawet z takim kawałkiem drutu na zębach!


Kiedyś krążyła opinia, że nosząc na zębach aparat i na nosie okulary nie da się wyglądać ładnie, teraz coraz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że to tylko mit. W ostatnim czasie 1/2 kanału Omatkoicórko, czyli córka - Paulina, musiała zacząć nosić aparat ortodontyczny. Na jej Snapchacie oraz w kilku ostatnich filmach na kanale możecie zobaczyć jak wciąż ładnie i dziewczęco wygląda bez względu na to czy nosi aparat czy nie. Dodatkowego uroku dodaje jej oczywiście także niedawno ścięta na krótko grzywka. Nastolatka, razem z mamą opowiedziała o o swoim początku historii z aparatem, szczególnie o zakładaniu, w jednym z ostatnich filmów na ich kanale, sami zobaczcie i posłuchajcie historii Pauliny, być może ona przekona Was, że noszenie aparatu nie jest tak straszne jak by się wydawało!Kolejną, niesamowicie doświadczoną już ,,aparatką" jest TheOleskaaa. No właśnie, nazwa ,,aparatka" do Olgi pasuje idealnie, i bardzo się z nią kojarzy, ponieważ YouTuberka odkąd tylko założono jej aparat prowadzi na swoim kanale serię o dokładnie takiej nazwie jaką ją przed chwilą określiliśmy, w której bardzo dogłębnie przybliża temat noszenia aparatu krok po kroku, etap po etapie. Sprawdźcie koniecznie, szczególnie pierwsze odcinki Oleski mogą Wam się przydać, chyba, że jesteście już posiadaczami aparatów, to być może jej dalsze rady i opowieści w czymś Wam pomogą!Jest również wiele YouTuberek, które etap noszenia aparatu ortodontycznego mają już za sobą i mogą pochwalić się pięknymi, prostymi ząbkami. Do takich dziewczyn należą między innymi Alexmandostyle, Littlemooonster96, przez krótką chwilę - ze specjalnym, niewidocznym aparatem StylizacjeTV oraz Adrianna Skon i wiele innych. Na kanale każdej z tych dziewczyn możecie znaleźć coś odnośnie ich przygód z noszeniem aparatu. My odsyłamy Was do historii Adrianny Skon oraz Karoliny ze StylizacjeTV, ponieważ każda z nich podeszła do tematu trochę inaczej i Ada być może przekona Was, że aparat wcale nie musi być zły, a Karolina przedstawi alternatywę dla tych z Was, które nie mają ochoty nosić na zębach widocznego drutu!

A jak to jest w Waszym przypadku? Może także nosicie/będziecie nosić aparat? Dajcie nam znać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.