Nowy YouTube na Adroid TV z wyczekiwaną funkcją!

Nowy YouTube na Adroid TV z wyczekiwaną funkcją!

YouTube głównie oglądany jest na smartfonach, ale oglądanie go na telewizorze z Androidem też jest całkiem popularne. Bo do czego innego służy telewizor? No dobra, jeszcze do paru innych rzeczy, ale wraz z nową aktualizacją korzystanie z YouTube'a na telewizorze może być znacznie przystępniejsze.


W aplikacji YouTube na Android TV zaszły spore zmiany wraz z niespodziewaną aktualizacją. W oczy najbardziej rzuca się przebudowany interfejs, dzięki czemu aplikacja wygląda dużo bardziej nowocześnie. Nowy wygląd interfejsu i okienek przekłada się na większą wygodę obsługi.

Przeprojektowany został widok subskrypcji, które teraz najpierw rozwijają się na liście, a dopiero potem jako propozycje konkretnych filmów. Główne menu nawigacyjne znajduje się po lewej stronie. Tak to wygląda na zdjęciach z dobreprogramy:Jednak najważniejszą zmianą jest powrót ustawień jakości filmu. We wcześniejszych wersjach aplikacji jakość filmu była dobierana automatycznie na podstawie możliwości naszego sprzętu/telewizora. Teraz przed odtwarzaniem każdego filmu będzie można ręcznie ustawić jego rozdzielczość.

Aktualizacja jest już dostępna w Sklepie Play, jednak mogą być kilkudniowe różnice w jej dystrybucji dla wszystkich użytkowników. Jednak wszyscy w ciągu najbliższych dni powinni cieszyć się nowym interfejsem i funkcjonalnością aplikacji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.