Among Us: wiemy, jak będzie wyglądać nowa mapa

Among Us: wiemy, jak będzie wyglądać nowa mapa

Twórcy gry Among Us postanowili podzielić się ze społecznością fanów fragmentem nadchodzącej mapy. Podany został także termin przekazania wieści o kolejnej aktualizacji.


Pewien czas temu jeden z deweloperów przyznał, że studio InnerSloth pracuje własnie nad czwartą mapą do Among Us. Nieznane były wtedy jej szczegóły - wiedzieliśmy jedynie, iż będzie większa niż Polus.

Twórcy popularnej gry zdecydowali się właśnie na przerwanie ciszy. Produkcja doczekała się własnego konta na Twitterze, co uczczono zaprezentowaniem zrzutu ekranu z nową przestrzenią do wykonywania zadań i tropienia Impostorów.Nie da się ukryć, że teren prezentuje się naprawdę świetnie, a przede wszystkim - przejrzyście. Co więcej, na ukazanie całej mapy nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Szczegóły dotyczące ogromnej aktualizacji (planowane jest wdrożenie systemu kont) usłyszymy 10 grudnia podczas cyfrowego wydarzenia The Game Awards.

Deweloperzy poinformowali jednak, iż na Twitterze regularnie publikowane będą rożnego rodzaju przecieki i zapowiedzi. Gracze więc nie zostaną narażeni na posuchę.

 

Co sądzicie o nowej mapie? Dajcie znać w komentarzach?


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.