Ambasadorzy ESPORT NOW 2017!

Ambasadorzy ESPORT NOW 2017!

Już 27 i 28 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się jedna z najbardziej emocjonujących i największych imprez e-sportowych w Polsce! Mowa oczywiście o kolejnej edycji ESPORT NOW, na której rok temu pojawiło się ponad 10 tysięcy osób, a aż 300 tysięcy oglądało transmisję na żywo z eventu. Czy w tym roku liczby te zostaną pobite?
Podczas wydarzenia pojawią się gry takie jak Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends. Zobaczyć będzie można najlepszych graczy z Polski i innych państw. Jedną z głównych atrakcji będzie finał turnieju NVIDIA GeForce CUP, którego pula nagród wynosi aż 30 tysięcy dolarów. Nie zabraknie także różnorodnych stoisk przygotowanych przez partnerów imprezy, strefy free2play i innych atrakcji. Patronem medialnym eventu jest Radio ESKA, Onet i oczywiście APYnews!Organizatorzy pamiętali również o zaproszeniu dobrze znanych nam YouTuberów, streamerów i cosplayerów. W Hali Stulecia będziecie mieli szansę spotkać się i porozmawiać z osobami takimi jak Izak, Easy, Nervarien, Dis, MKRR3, EmStarcraft, HighStyled, Prawus, Leo, Nexos, Masha, Bonkol, Kubon, Arquel, Astrofaza, Madlencia, Issabel, Violet oraz Snoower.Wstęp na ESPORT NOW 2017 jest bezpłatny, dlatego tym bardziej zapraszamy Was do pojawienia się na imprezie i dołączenia do oficjalnego wydarzenia na Facebooku.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.