Amazon Prime już w Polsce!

Amazon Prime już w Polsce!

Usługa Amazon Prime od dziś dostępna jest w Polsce! Za miesięczną lub roczną opłatą abonamentową można skorzystać z darmowej i szybkiej dostawy bez minimalnej kwoty zakupów, ale także z dostępu do serwisu streamingowego Prime Video. To jednak nie wszystko!


Usługa Amazon Prime oprócz korzyści wynikających z darmowych i szybszych dostaw, oferuje dostęp do Prime Video. W ofercie serwisu znajdują się takie seriale jak The Expanse, The Walking Dead: Nowy świat, The Boys czy Fleabag, ale także liczne filmowe hity. Oprócz tego, Amazon Prime to także dostęp do Prime Gaming, które pozwala za darmo korzystać z gier takich jak Star Wars: Squadrons czy Ghostrunner. Co więcej, opcja pozwala na comiesięczne wykorzystanie jednej darmowej subskrypcji dowolnego kanału na Twitchu.Ile kosztuje usługa Amazon Prime?  Cena powinna was pozytywnie zaskoczyć. Dostęp do usługi wynosi 49 złotych rocznie, natomiast plan miesięczny to koszt 10,99 złotych miesięcznie. Co ważne, przed zakupem subskrypcji możemy skorzystać z 30-dniowego darmowego okresu próbnego, który jest świetną opcją dla wszystkich niezdecydowanych co do usług Amazona.Na Amazon Prime trochę musieliśmy czekać. Wydaje się jednak, że było warto. Tak szeroka oferta dotycząca zarówno dostaw, wideo oraz gamingu za kwotę 49 złotych rocznie wydaje się bardzo atrakcyjna i konkurencyjna względem podobnych usług na rynku. Skorzystacie z nowej oferty Amazona?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.