Allegro z własnym stoiskiem podczas PGA. Kogo będzie okazja spotkać?

Allegro z własnym stoiskiem podczas PGA. Kogo będzie okazja spotkać?

Targi Poznań Game Arena już od kilku lat nie kojarzą się jedynie z wystawcami powiązanymi z branżą gier. Swoje zazwyczaj duże stoiska stawiają między innymi producenci napojów, operatorzy komórkowi itp. Allegro również jest obecne od jakiegoś czasu na poznańskich targach, a w tym roku oferuje mnóstwo atrakcji!


Dedykowana strefa Allegro


Gospodarzami strefy Allegro w tym roku będą internetowi twórcy – DisStream oraz HighStyled. Dla odwiedzających dostępnych będzie 30 stanowisk do grania. Przybywający będą mogli spróbować swoich sił w takie tytuły jak: Playerunknown’s Battlegrounds, Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Znani goście - YouTuberzy oraz profesjonalni gracze


W ciągu targów przez kilkadziesiąt godzin stoisko odwiedzą także popularni internetowi twórcy, m.in. Izak, Nervarien, Easy oraz Saju z Inetkoxtv, ArQuel, Kubon, Bonkol, Niklaus, Mkrr3 i Emil. Pojawi się także Jankos – czołowy gracz drużyny H2K w rozgrywkach League of Legends.
Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Profesjonalna drużyna seniorów zagra na turnieju CS:GO!

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

IEM Oakland 2017 już za tydzień!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!

Wideo dnia: Katowice to e-sport

Intel Extreme Masters 2018 ponownie w Polsce! Poznaliśmy datę polskiego święta e-sportu