Allegro z własnym stoiskiem podczas PGA. Kogo będzie okazja spotkać?

Allegro z własnym stoiskiem podczas PGA. Kogo będzie okazja spotkać?

Targi Poznań Game Arena już od kilku lat nie kojarzą się jedynie z wystawcami powiązanymi z branżą gier. Swoje zazwyczaj duże stoiska stawiają między innymi producenci napojów, operatorzy komórkowi itp. Allegro również jest obecne od jakiegoś czasu na poznańskich targach, a w tym roku oferuje mnóstwo atrakcji!


Dedykowana strefa Allegro


Gospodarzami strefy Allegro w tym roku będą internetowi twórcy – DisStream oraz HighStyled. Dla odwiedzających dostępnych będzie 30 stanowisk do grania. Przybywający będą mogli spróbować swoich sił w takie tytuły jak: Playerunknown’s Battlegrounds, Counter Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Znani goście - YouTuberzy oraz profesjonalni gracze


W ciągu targów przez kilkadziesiąt godzin stoisko odwiedzą także popularni internetowi twórcy, m.in. Izak, Nervarien, Easy oraz Saju z Inetkoxtv, ArQuel, Kubon, Bonkol, Niklaus, Mkrr3 i Emil. Pojawi się także Jankos – czołowy gracz drużyny H2K w rozgrywkach League of Legends.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.