Letnie inspiracje od Alex Mandostyle i OMatkoiCórko!

Letnie inspiracje od Alex Mandostyle i OMatkoiCórko!

Przyjemne ciepełko na dworze sprawia, że już chyba wszyscy czujemy lato, a co za tym idzie warto na zupełnie nowy sezon odświeżyć swoją szafę i kosmetyczkę. Nie ma jednak co pochopnie wybierać się na zakupy, przydaje się najpierw znaleźć sobie ciekawą inspiracje, a właśnie takimi doradcami mogą być YouTuberki. Wiele z nich już wczuło się w ten letni klimat, między innymi należą do nich Paulina z kanału OMatkoiCórko oraz Alex Mandostyle. Sami zobaczcie co przygotowały!
Sporo YouTuberek wykorzystuje nadejście lata jako temat do filmów. Niektóre z nich inspirują samym makijażem, inne lookbookami, a inne łączą te dwie kategorie w jedno i przedstawiają tak zwane Get Ready With Me, czyli odcinki, w których przedstawiają po kolei swoje przygotowania, zarówno jeśli chodzi o makijaż, jak i o ubrania. Do tej ostatniej grupki wliczają się Alex Mandostyle i Paulina prowadząca z mamą kanał OMatkoiCórko.Laseczki 啀�唀�铀�


Post udostępniony przez Aleksandra Pawlik (@alexmandostyle)

Jako, że dziewczyny zaprzyjaźniły się dzięki YouTube i uwielbiają spędzać ze sobą czas postanowiły, że w duecie mogą nagrać również film z serii GRWM, co było świetnym pomysłem, bo dla widzów jest to podwójna inspiracja i przy okazji bardzo przyjemnie patrzy się na to jak obie dobrze się dogadują. Mimo, że film był nagrany wspólnie i dziewczyny zgodnie wybrały leciutki, typowo letni, bardzo jasny i pełen połysku makijaż to jednak odróżniały się od siebie barwami przewodnimi. Paulinie spodobał się delikatny, dziewczęcy, pastelowy róż, którego notabene używa w makijażach bardzo często gdyż idealnie pasuje do jej typu urody, karnacji i koloru włosów. Makijaż, który wykonała pasuje do codziennych stylizacji i spokojnie można inspirować się nim na co dzień, gdyż świetnie odpowiada letniemu klimatowi. Paulina dobrała do makijażu także prześliczną, długą sukienkę w kolorze brudnego różu i białe bolerko, które cudownie komponowały się z jej ogólnym lookiem.Alex odbiła za to w zupełnie inny kolor - niebieski. Również wybrała barwy idealnie pasujące do niej pod każdym względem. Aby przełamać monotonię Ola dodała również domieszkę różu, jednak stonowała go do takich ilości, że jest tylko leciutkim, ledwie zauważalnym dodatkiem. W makijażu Oli znaleźć możemy więcej trochę mocniejszego koloru i oprócz świetnego dopasowania do codziennego stylu, może on stanowić idealną inspirację na wakacyjne wieczorne imprezy czy ogniska. Do niego Alex dopasowała klasyczną letnią stylizację z białą koszulką i jeansowymi szortami. Sami zobaczcie jak dokładnie przygotowały to wszystko dziewczyny!
Every kid likes soap bubbles 铀�ᒀ�ᒀ� (tylko, że ja nie potrafię ich robić 镀�) fot. @kevin.stajer


Post udostępniony przez Aleksandra Pawlik (@alexmandostyle)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.