Duża aktualizacja trafia do CS:GO!

Duża aktualizacja trafia do CS:GO!

Mogłoby się wydawać, że gra wydana osiem lat temu już dawno została zapomniana - nie dotyczy to jednak CS:GO. Niecały miesiąc temu gra po raz pierwszy przekroczyła barierę ponad miliona graczy online w jednym czasie, a dziś studio Valve oddało w ręce fanów CS'a potężną aktualizację. 


Dla graczy najistotniejsze bez wątpienia jest obniżenie ceny M4A1-S do 2900$. Obniżono także parametry broni SG553 aby lepiej pasowała do reszty arsenału. Kilka broni otrzymało także poprawki w celności. Niektóre tekstury skompresowano, aby szybciej się ładowały, a także dodano opcję, która podniesie liczbę FPSów użytkownikom Intela.

Aktualizacji zostały poddane także mapy: zlikwidowano większość problemów związanych z zahaczaniem się na mapach, ulepszono odbicia światła, a także wydajność.W czasach kiedy wiele osób większość dnia spędza przed ekranem komputera, taka aktualizacja na pewno ucieszy graczy. Mają także dużo czasu na oswojenie się z nowościami.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.