Akcja

Akcja "ReZimy dobrem" zebrała już ponad 160 tys. zł!

Druga akcja, drugi sukces. ReZigiusz wraz z ogromną rzeszą działaczy i partnerów podbija charytatywny świat internetu. ReZimy dobrem  to ogromny sukces, o którym nie zapomnimy przez długi czas!


O północy rozpoczęła się druga akcja charytatywna organizowana przez ReZiego. Tym razem postanowił podjąć się wyzwania na większą skalę angażując całą masę różnych korporacji, spółek i osób z realnego jak i YouTube'owego świata.  Około dwóch godzin temu na oficjalnej stronie sklepu Remka oraz samej akcji wybiła suma 100 tysięcy złotych. Warto podkreślić tę liczbę, gdyż wynika ona tylko i wyłącznie z dobroci prywatnych ludzi oraz ze sprzedaży limitowanych koszulek i opasek.Obecnie, licznik wskazuje 162 tysiące złotych, co oznacza, że suma zebranych pieniędzy z ostatniej akcji, została już przekroczona!


rezi1623


Przed godziną 19 na YouTube pojawił się specjalnie nagrany Wjazd na chatę Jacka Gadzinowskiego. W filmie możemy obejrzeć całą akcję zza kulis, odwiedzając produkcję koszulek oraz gadżetów, objętych dzisiejszą akcją.
Wspieracie tę akcję? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.