Podsumowanie akcji Ja, Paczka - kolejny ogromny sukces!

Podsumowanie akcji Ja, Paczka - kolejny ogromny sukces!

Prócz specjalnego live'a Ekipy Fantasy, zakończyła się właśnie także inna wielka akcja charytatywna, która odbiła się sporym echem w polskim Internecie. W ramach akcji Ja, Paczka udało się zebrać nieprawdopodobną kwotę ponad 240 tysięcy złotych na rzecz szlachetnej paczki! To znakomity wynik, rzadko spotykany, jeśli chodzi o tego typu zbiórki w internecie.


Główną osią akcji był trwający nieprzerwanie przez 100 godzin charytatywny stream, z którego cały dochód trafił na konto zbiórki. Przez ten czas wielu znakomitych twórców współpracujących z jarock.pl dbało o to, by każdy uczestnik live'a bawił się jak najlepiej i żeby nie był to dla niego czas stracony. W chwili obecnej licznik zbiórki pokazuje ponad 240 tysięcy złotych, co oznacza, że już teraz przebito wyznaczone sobie za cel 200 tysięcy ze sporą nawiązką. Warto zaznaczyć, że do końca dnia nadal można wesprzeć akcję zakupując chociażby specjalne cegiełki, a przy tym wziąć udział w losowaniu wartościowych paczek i mieć szansę m.in. na gamingowego Asusa o wartości 8 tysięcy złotych!Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu akcji, organizatorom, twórcom, partnerom, a zwłaszcza ludziom, którzy wparli zbiórkę jakąkolwiek kwotą ze swojego portfela, z tego miejsca należą się wielkie podziękowania. Z pewnością pieniądze te zdziałają dużo dobrego i sprawią wiele radości tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy, szczególnie w ten nadchodzący, świąteczny czas. Oby więcej sukcesów podobnej skali!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.