Ajgor Ignacy z nowym formatem talk-show na kanale

Ajgor Ignacy z nowym formatem talk-show na kanale

Trwająca właśnie pandemia bardzo mocno utrudniła proces produkcyjny zarówno formatów telewizyjnych, jak i przeróżnych serii, znanych z platformy YouTube. Twórcy obydwu mediów coraz częściej decydują się na technologiczne rozwiązanie tego problemu, czego znakomitym przykładem jest nowa seria na kanale Ajgora Ignacego. 


Realizacja formatów telewizyjnych oraz tych w mediach społecznościowych wymaga trybu pracy, który nie jest możliwy w obecnych warunkach. Popularne programy TV zmuszone są do całkowitej zmiany swojego workflow, a łatwiejszej sytuacji, wcale nie mają twórcy YouTube. W tych wyjątkowo nieprzyjaznych warunkach, Igor Leśniewski, znany szerzej jako Ajgor Ignacy, wpadł na pomysł nowej serii, która bez przeszkód może być realizowana w tym trudnym dla wszystkich okresie.Nowy projekt twórcy nosi nazwę "Na kwadracie"i  jest to seria w formacie talk-show, prowadzona przy pomocy wideokonferencji, której pierwszy odcinek już jest dostępny na kanale Ajgora.Jak informuje twórca, rozmowy w nowej serii mają być prowadzone na zarówno bardziej, jak i te mniej poważne tematy, a wszystko ma być utrzymane w dość luźnej, niewymuszonej konwencji. Gościem pierwszego odcinka został znany i lubiany Mietczynski, a następne materiały z serii mają pojawić się już niedługo.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.