Ajgor Ignacy parodiuje Top Gear!

Ajgor Ignacy parodiuje Top Gear!

Kultowy magazyn motoryzacyjny od dziesięcioleci gromadzi miliony fanów motoryzacji przed telewizorami. Znany twórca internetowy postanowił spróbować swoich sił w stworzeniu parodii tego programu - zobaczcie jak mu poszło!


Ajgor Ignacy od dłuższego czasu zaangażowany jest w akcję 365 planów zorganizowaną przez firmę Provident. W jej ramach twórca podejmował się już wielu różnych wyzwań, takich jak chociażby gra na gitarze czy wdrapanie się na dach wielopiętrowego budynku tylko po to, aby napić się herbaty. Tym razem padło na stworzenie parodii kultowego programu. Poznajcie POL-GEAR!

YouTuber postanowił podejść do sprawy nieco inaczej i zamiast typowego przekształcenia oryginału stworzył nowy program bazujący na pierwowzorze. Głównym gwoździem odcinka był wyścig, w którym zmierzyło się trzech uczestników. Ich zadaniem był oczywiście jak najszybszy dojazd na metę, a co za tym idzie - wyłonienie najlepszego pojazdu. Całość została przeprowadzona z humorem oraz, co wpłynęło pozytywnie na odbiór materiału, ze stylistyką wzorowaną na lata dziewięćdziesiąte.Widzowie twórcy w większości są zadowoleni z klipu i już oczekują kolejnych filmów, lecz znalazła się też grupa, która oczekiwała zupełnie czegoś innego po parodii Top Gear. Tak czy inaczej, oglądając materiał widać ogrom włożonej pracy, gratulacje!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.