Ajgor Ignacy mówi o edukacji i przyszłości

Ajgor Ignacy mówi o edukacji i przyszłości

W dzisiejszych czasach wiele osób w sytuacji, której nie zaliczą klasy, bądź nie zdadzą ważnego egzaminu załamuje się i uważają, że w przyszłości sobie nie poradzą. Prawda jest na szczęście kompletnie inna niż nam się to wydaje. Ajgor w swoim najnowszym filmiku porusza kwestie, które dotyczą nas wszystkich. Mianowicie większość z nas wpajane ma od urodzenia, że bez studiów, na które droga nie jest łatwa (mówimy tu oczywiście o najbardziej obleganych kierunkach) nic nie osiągniemy.


W odróżnieniu od czasów, gdy nasi rodzice byli młodzi dzisiaj wyższe wykształcenie posiada znacznie większa ilość osób. Po studiach absolwenci szukają pracy lecz niestety wielu z nich jej nie znajduje. Świat się zmienił, technologia się rozwinęła. Dzisiaj mając dostęp do internetu możemy posiąść wiedzę w wielu dziedzinach nie wychodząc z domu. Pamiętajcie, że obecnie najważniejsze są umiejętności, bez nich ciężko nam będzie znaleźć prace marzeń. Jeśli naprawdę o czymś marzycie poświęćcie się temu. Nawet codzienne krótkie ale regularne próby osiągnięcia tego co siedzi nam w głowie znacznie podnoszą nasze szanse na sukces. Jednak pamiętajcie, nie można kompletnie porzucić edukacji, gdyż to dzięki niej nasz mózg jest codziennie ćwiczony oraz karmiony informacji, które każdy z nas powinien wiedzieć i głupio by było gdyby ktoś z nas w przyszłości nie wiedział gdzie leży jakieś państwo itd. Wiedza na poziomie elementarnym jest bardzo ważna. Ajgor w materiale opowiada o swoim życiu, a konkretnie o tym jak dzięki samozaparciu i zdrowemu podejściu do sprawy osiągnął sukces:
Na temat edukacji swoimi czasy wypowiadał się również Człowiek Warga na kanale Matura to Bzdura. Także polecamy obejrzeć ten materiał:
Co wy myślcie na temat studiów? Jakie macie swoje plany na przyszłość? Co obecnie robicie aby zrealizować swoje marzenia?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Żiżej zlicytuje złoty przycisk dla WOŚP!

Amerykanie planują polecieć na księżyc

Nowa funkcja na Facebooku lepiej zadba o naszą prywatność

Twórca znanych virali spadł z wieżowca podczas nagrywania

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Apple celowo zmniejsza wydajność w starszych telefonach?