Agnieszka Grzelak w YouTube Space w LA!

Agnieszka Grzelak w YouTube Space w LA!

Pamiętacie amerykański sen polskich YouTuberek, o którym pisaliśmy TUTAJ? Co prawda podsumowaliśmy już dla Was atrakcje, w którym wzięły udział dziewczyny podczas wyjazdu (do przeczytania TUTAJ), lecz ostatni film Agnieszki Grzelak z wyjazdu do LA po prostu nas zachwycił. Co robi na nim Aga? YouTuberka…zwiedza siedzibę Google i YouTube. Chcecie zobaczyć, jak wygląda YouTube od podszewki?


Dziewczyny zaczęły zwiedzanie siedziby firmy od stołówki, która – szczerze mówiąc – wygląda niczym droga restauracja z 5-gwiazdkowego hotelu. Pracownicy Google z pewnością nie mogą narzekać na warunki żywieniowe w pracy! Kolejny krok na trasie stanowiło piękne patio, na którym rosły drzewka pomarańczowe i cytrynowe. Trzeba przyznać, że w takim miejscu można rzeczywiście odpocząć od obowiązków i nabrać sił do pracy. Aga zwróciła też uwagę na to, że Google bardzo dba o to, by pracownicy mieli takie miejsca stanowiące odskocznię od pracy – są to różnego rodzaju miejsca do kreatywnych i sportowych aktywności.

Jak na YouTuberki przystało dziewczyny odwiedziły również YouTube Space w Los Angeles. Jak wrażenia? Agnieszka była zachwycona całą organizacją tego miejsca i atrakcjami, które zostały przygotowane dla YouTuberów. Co oferuje im kalifornijski YouTube Space? Do ich dyspozycji jest mnóstwo pokoi, które zostały urządzone w najróżniejszych stylach aranżacyjnych – każdy z pewnością znajdzie tam miejsce, które idealnie wpasuje się w klimat ich filmów. Znajdują się tam także całkowicie puste pokoje, które można wynająć i zaaranżować dokładnie tak, jak jest to potrzebne – jedyne ograniczenie stanowi tu wyobraźnia YouTubera. YouTube zadbał także o odpowiednie miejsce do montowania filmów – profesjonalny sprzęt, megaszybki internet i wygodne siedzenie. W takim miejscu tworzenie i montowanie filmów musi sprawiać jeszcze większą frajdę! Jak Aga podsumowuje wszystko to co, co zobaczyła? „To jakby YouTube dziękował nam za to, że jesteśmy YouTuberami” – jakże trafnie!

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów ze zwiedzania YouTube Space w LA, zajrzyjcie do filmu Agi:Może marzycie o zobaczeniu siedziby Google na własne oczy? Dajcie nam znać w komentarzach!