Agnieszka Grzelak na tropie przygody!

Agnieszka Grzelak na tropie przygody!

Jeździć w ciągle inne hhgmiejsca, poznawać mnóstwo nowych ludzi i podejmować ambitne wyzwania – to chyba marzenie każdej osoby, dla której najważniejsze w życiu są podróże. Właśnie tak będzie wyglądało życie Agnieszki Grzelak w najbliższych tygodniach – a wszystko to dzięki współpracy ze znaną marką napojów gazowanych. Zazdrościmy i gratulujemy!
Pamiętacie wycieczkę Agnieszki Grzelak na Coachellę do LA? Opowiadaliśmy Wam o jej wycieczce po magicznych świecie Univesal Studios. Okazuje się, że wyjazd ten nie był do końca rekreacyjny, ponieważ rozpoczął on współpracę YouTuberki ze znaną marką produkującą napoje gazowane. Na czym będzie polegać ta współpraca? Hasło przewodnie całej akcji brzmi „Smakuj życie” – i to właśnie doskonale ilustruje to, czym Aga będzie się zajmować w ramach współpracy z tą marką. Jej główne zadanie będzie polegało na jeżdżeniu w coraz to nowe miejsca i wykonywanie coraz to nowych wyzwań, które zaskoczą jej widzów. Nie da się ukryć, że ta praca jest wręcz stworzona dla Agnieszki, która uwielbia podróże!

Pierwszym wyzwaniem Agi były rolki. YouTuberka odwiedziła mi.in malownicze trasy wrotkarskie w Venice Beach w Kalifornii oraz jedną z najpopularniejszych wrotkarni „pod dachem”. Patrząc na Agę z wrotkami na nogach widać czystą radość – aż chce się założyć wrotki i pojechać razem z nią!

Serdecznie gratulujemy Adze tak obiecującej współpracy! Jeśli chcecie zobaczyć, jak YouTuberka  odnalazła się na torze wrotkarskim w LA, obejrzyjcie jej nowy film:Jak myślicie – gdzie Aga pojedzie teraz? Piszcie Wasze propozycje w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl