Agnieszka Grzelak znów w podróży!

Agnieszka Grzelak znów w podróży!

Ta dziewczyna chyba rzeczywiście nie może usiedzieć na miejscu! Po odwiedzeniu festiwalu Coachella w Los Angeles i wakacjach na Krecie Aga Grzelak wcale nie zwolniła tempa. Obserwatorzy jej snapa pewnie doskonale wiedzą, że YouTuberka znów wyruszyła w podróż. Dokąd tym razem?
Słoneczko, złocista plaża, palmy… U nas co prawda pogoda również dopisuje, jednak i tak zazdrościmy Adze jej wyjazdu na Filipiny. Tak, to właśnie tam udała się teraz YouTuberka, by złapać trochę słońca i odpocząć. Na jej Snapchacie i Instagramie pojawiła się oczywiście olbrzymia folo relacja z całej podróży, w której możemy podziwiać przepiękne, egzotyczne krajobrazy oraz roześmianą Agnieszkę i jej przyjaciół z Filipin, z którymi spędza ona czas. Podróż Agnieszki ma trwać 3 tygodnie – przez ten czas z pewnością uda jej się odwiedzić wiele miejsc i zgłębić się w tajniki filipińskiej kultury.


Dzień dobry! Czy mogę tu zamieszkać? snap: aga_grzelak #paradise #philippines #cebu


Post udostępniony przez Agnieszka Grzelak Vlog/Beauty (@agnieszkagrzelakblog)


Po nieudanej podróży do Nowej Zelandii wszyscy zapewne myśleli, że Agnieszka przez pewien czas nie będzie nigdzie wyjeżdżać. Na szczęście YouTuberka nie załamała się tym fiaskiem i postanowiła zamiast tego odwiedzić inne, równie ciekawe miejsca. Jak się okazuje, Filipiny i Guama mają wiele do zaoferowania - Agnieszka zwiedza coraz to nowe wyspy, poznając ich tajemnice. Dużym plusem całej wycieczki jest również to, że Aga nie podróżuje sama, lecz w towarzystwie swoich przyjaciół pochodzących z Filipin. Dzięki temu może ona głębiej wniknąć w kulturę tego kraju – nikt inny nie pokaże jej Filip lepiej niż rodzony Filipińczyk!No dobra! Czas zacząć eksplorować wyspy! pierwszy przystanek - Cebu! Snap - aga_grzelak #cebu #philippines #spectacles


Post udostępniony przez Agnieszka Grzelak Vlog/Beauty (@agnieszkagrzelakblog)


Jak Wam się podobają zdjęcia z wycieczki Agnieszki po Filipinach? Chcielibyście udać się w podróż razem z Agą i poznać ten piękny, pełen słońca kraj? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl