Nowy tatuaż Agi Stachurskiej!

Nowy tatuaż Agi Stachurskiej!

Kiedyś mówiło się, że posiadaczami tatuażu mogą być tylko więźniowie. Aktualnie jednak, stereotyp ten niemalże zupełnie się zaciera, gdyż w obecnych czasach dziara się dosłownie każdy, nawet dziewczyny! Wiele spośród nich należy do grona YouTuberek. Między innymi znajduje się wśród nich Aga Stachurska. Ostatnio postanowiła zaopatrzyć się w kolejny tatuaż, sami zobaczcie jaki!
Jeśli mówimy o tatuażach, niektórzy odnoszą wrażenie, że rozmawiamy o gangsterach, którzy w czarnym tuszu pokrywają niemal całe ciało. Nie potrzeba jednak mocnych trupich czaszek czy innych ,,groźnych" wzorów, żeby być wydziaranym. Wystarczy drobny symbol, malutki napis, który ma dla nas jakieś znaczenie i dzięki temu możemy uzyskać ciekawy i nierzadko również subtelny efekt. Spośród YouTuberek, charakterystyczne dziary posiadają takie dziewczyny jak Red Lipstick Monster czy Agnieszka Grzelak. Ale nie są jedyne, fanką tatuaży jest także Aga Stachurska, która mimo swojego młodego wieku posiada już kilka naprawdę cudownych rysunków na ciele.ᔀ�babies


Post udostępniony przez Aga Stachurska (@agastachurska)

Akurat podczas pobytu Agi w Polsce (bo jak zapewne większość z Was wie, YouTuberka mieszka na codzień w Norwegii) odbywał się Tattoofest. Było to zatem wydarzenie obok którego Stachurska nie mogła przejść obojętnie! Zabrała ze sobą swojego chłopaka Patryka i podziwiała ,,sztukę przedstawianą na ciele". Przy okazji, był to idealny moment, aby Aga mogła wykonać kolejny tatuaż. Wśród tylu profesjonalistów, którzy byli na festiwalu, oczywistym było, że nikt nie zawiedzie jej oczekiwań.jak zwykle wyszukany katowicki klimacikᓀ�


Post udostępniony przez Aga Stachurska (@agastachurska)

Tym razem YouTuberka chciała spróbować zrobić jakąś dziarę na ramieniu, gdyż jej celem jest posiadać za kilka lat tak zwany ,,rękaw" z tatuaży. Dąży się do tego długo, gdyż potrzeba naprawdę wielu tatuaży aby ładnie, równomiernie zapełnić całą długość ręki, ale na dobry początek Aga wybrała delikatne, aczkolwiek dość sporych rozmiarów, piórko. Po zabiegu dziewczyna od razu powiedziała, że jest z niego bardzo zadowolona i zaznaczyła, że tym razem przyszła kolej na tatuaż jej chłopaka - Patryka. Oczywiście on równie dzielnie zniósł ten czas pod igłą. A całą relacje z tego możecie zobaczyć w najnowszym vlogu Agi. Zachęcamy Was do obejrzenia jej nowego filmu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.