Nowe cztery ściany Adrianny Skon!

Nowe cztery ściany Adrianny Skon!

Adrianna Skon już dawno pożegnała image młodziutkiej, nieśmiałej Ady tworzącej na YouTube regularną serię o trzech kontrastowych siostrach i choć nadal uwielbia róż, błyskotki i wszystko co dziewczęce, zdecydowanie wyrosła na samodzielną, pewną siebie Adriannę. Tym samym oczywiście, przekroczyła próg pełnoletności, a co za tym idzie zmieniło się w jej życiu bardzo dużo. Teraz czas na największy stumilowy krok w życiu YouTuberki. Zobaczcie sami o co chodzi!
Osoby oglądające YouTube już od dłuższego czasu na pewno kojarzą Adę z jej początków w tym serwisie. Trzeba przyznać, że wraz z jej kanałem dorastała ona sama, więc nic dziwnego, że kontent, który prezentuje teraz bardzo odbiega od tego który mogliśmy zobaczyć na kanale Adrianny Skon dwa, trzy czy nawet cztery lata temu. Jedyne co pozostało niezmienne to kontakt YouTuberki z fanami. Zawsze nadawała na tych samych falach ze swoimi widzami i w tych kwestiach jest mistrzynią.Dokładniej w kwietniu 2015 roku Adrianna osiągnęła wiek 18 lat, który oczywiście otworzył jej wiele furtek, pozwolił przede wszystkim na lepsze rozwinięcie swojej kariery powiązanej z YouTube, ale nie tylko. Teraz, kiedy już minęły od urodzin Ady ponad dwa lata i sama YouTuberka skończyła liceum, postanowiła, że najwyższa pora ruszyć w świat i udowodnić, że jest samodzielna. Ile przecież można mieszkać z rodzicami? Ada spakowała manatki i przeniosła się z rodzinnej miejscowości w zupełnie nowe miejsce. Ale dokąd dokładnie? Oczywiście, że do stolicy! Warszawa to miasto, które daje w Polsce takie możliwości jak żadne inne i Adzie również kojarzy się bardzo pozytywnie.Jednak coby na krótkiej informacji o przeprowadzce, dla widzów nie poprzestać, Ada postanowiła udokumentować całą swoją ,,zabawę" związaną z przenoszeniem się do własnego mieszkania. Co tu więcej mówić, sami zobaczcie jak wygląda to całe przenoszenie się z perspektywy Adrianny i co takiego chciała przekazać swoim widzom w ostatnim filmie. Zapraszamy do oglądania!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.