AdBuster wznawia serię BJJB!

AdBuster wznawia serię BJJB!

Kilka lat temu Marek Hoffman znany z kanału AdBuster ruszył z ciekawym projektem, dla którego otworzył całkowicie nowy kanał. Po ponad dwóch latach ciszy, twórca postanawia go wznowić w nieco odświeżonym stylu.


Mowa oczywiście o BJJB (Być Jak Jan Błachowicz), czyli ambitnym pomyśle popularnego YouTubera, o którym w sieci było cicho przez ostatnie dwa lata. W wakacje twórca wspomniał, że planowany jest jego powrót, lecz nikt nie wiedział, kiedy dokładnie to nastąpi. Teraz wiedzą to wszyscy widzowie Marka - na jego kanał wrzucony został właśnie krótki film informacyjny. Sam tytuł nie zwiastuje odświeżenia starej serii, więc polecamy obejrzeć klip do końca i przekonać się o co dokładnie chodzi:AdBuster przyznaje, że przy realizacji poprzedniej odsłony BJJB popełnił kilka błędów, które sprawiły, że projekt nie został w pełni zrealizowany. Była to między innymi presja osób trzecich wywierana na Marku oraz próba grania przez niego kompletnie innej osoby, aniżeli na głównym kanale. Te i kilka innych czynników sprawiły, że tak długo musieliśmy czekać na tę serię. Jednakże już jest - oficjalna zapowiedź BJJB Reoaled trafiła na specjalny kanał!Wiele osób może jednak nie kojarzyć tejże serii. W skrócie - AdBuster za jej pośrednictwem chce spróbować swoich sił w nauce sztuk walk i upodobnić się do Jana Błachowicza - cenionego polskiego zawodnika MMA. Zajrzyjcie na powyższy kanał i sami przekonajcie się na czym dokładnie polega BJJB!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.