AdBuster ostro krytykuje nową książkę Kaiko

AdBuster ostro krytykuje nową książkę Kaiko

Na YouTube nadal trwa moda na wydawanie książek, a do grona autorów dołącza coraz większa liczba twórców. Cała ta sytuacja sprowokowała wiele prześmiewczych komentarzy, zarówno w wykonaniu widzów, jak i YouTuberów. Jednak jedna książka szczególnie przykuła uwagę popularnego pogromcy reklam - AdBustera.


Które z wydanych ostatnio "dzieł" mogło zasłużyć na specjalnie poświęcony mu film u Marka Hoffmana? Wybór jest ostatnimi czasy dość spory, dlatego nie będziemy bawili się w zgadywanki. Chodzi oczywiście o książkę autorstwa Kaiko, czyli Karola Poznańskiego. Jednak co takiego sprawiło, że to właśnie o niej AdBuster postanowił nagrać materiał? Zapewne głównie to, że jej twórca sam wysłał ją Markowi. Ale nie jest to jedyny czynnik, który zadecydował o stworzeniu tego filmu. Zresztą z całą sytuacją możecie zapoznać się w poniższym filmie.Marek wymienia w nim wszystkie aspekty, które nie podobają mu się w książce Karola, jednak na koniec uświadamia widzom, że jest to oczywiście tylko jego subiektywna opinia i nie wszyscy muszą ją podzielać.

adbuster-ksiazka

Warto jednak wspomnieć, że jeśli szukacie czegoś napisanego o grach przez gracza, to ta książka raczej nie jest dla Was. Jeżeli natomiast jesteście fanami Kaiko i chcecie więcej dowiedzieć się o jego przeszłości oraz dzieciństwie i nie przeszkadza Wam duża ilość grafik, to powinna się ona Wam spodobać. Nie spodziewajcie się jednak, że będzie to lektura, która odmieni Wasze życie, a przynajmniej nie na lepsze.

adbuster-krytyka

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat panującej ostatnio mody na wydawanie książek i jak zareagowali na to inni YouTuberzy, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł. A jeżeli temat ten jakimś cudem jeszcze nie obił Wam się o uszy i chcecie poznać inne tytuły, autorstwa naszych polskich twórców, to szczegółów dowiecie się z tego artykułu.

Jak podoba się Wam nowy film AdBustera, zgadzacie się z jego opinią? Co myślicie o nowej książce Kaiko? Napiszcie swoją opinię w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.