Adam i Tata wracają na YouTube!

Adam i Tata wracają na YouTube!

Kanał Adam i Tata w sierpniu tego roku przeżywał trudny okres. Przez problemy YouTube'a związane z liczbą subskrybentów, twórcy stracili motywację do nagrywania i zaprzestali tworzenia nowych filmów. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj. Dzisiaj, po trzech miesiącach przerwy, na ich kanale pojawił się film z informacją o powrocie i wyjaśnieniami. 


Co spowodowało przerwę?

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy - zerowa aktywność na kanale, która spowodowała brak motywacji u twórców. Do tego nagromadzenie się obowiązków związanych z zakończeniem szkoły przez Adama. Za dużo tego wszystkiego było - mówi młodszy z twórców - coś trzeba było przerwać. Brak aktywności był w stu procentach przemyślany, a twórcy od początku zakładali, że to tylko chwilowa przerwa, a nie, jak niektórzy myśleli, zamknięcie kanału.

Co robili YouTuberzy podczas przerwy?

Jak wyznają twórcy kanału Adam i Tata, ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna. Adam wspomniał również, że wkroczył już w dorosłe życie, w którym trzeba zacząć myśleć o zarabianiu, podczas gdy z YouTube, poza dotacjami od widzów, ich zarobki są praktycznie zerowe. Podczas nieobecności Adam pracował razem z tatą w firmie remontowo-budowlanej. Twórcy, mimo powrotu do tworzenia filmów, nie zamierzają zrezygnować z dalszej pracy w tej firmie.  Adam i Tata mają nadzieję, że uda im się połączyć pracę z ich hobby, jakim jest nagrywanie na YouTube.

Nowa sieć partnerska

W najnowszym filmie twórcy powiedzieli również, że dołączyli do nowej sieci partnerskiej, a jest nią GetHero - sieć, do której należą między innymi: ReZigiusz, Multi czy Dezy. Po ich reakcji widać, że są bardzo zadowoleni z tej zmiany oraz liczą, że będzie im się dobrze współpracowało. Obecnie GetHero to jedna z największych sieci partnerskich w Polsce, a dołączenie tam Adama i Taty, z pewnością było dobrym krokiem.

Tutaj możecie obejrzeć materiał, o którym mowa w artykule:


Duże kanały rodzinne na YouTube są w Polsce jeszcze rzadkością, jednak powoli zaczyna się to zmieniać. Adam i Tata są najlepszym przykładem tego, jak ojciec i syn mogą się doskonale dogadywać i wspólnie świetnie się bawić, tworząc materiały na YouTube. Mamy nadzieję, że kanał odzyska aktywność, którą utracił przez trzymiesięczną przerwę.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl