Twórca Matura to Bzdura prowadzącym programu w TVP2!

Twórca Matura to Bzdura prowadzącym programu w TVP2!

Twórca kanału Matura to Bzdura - Adam Drzewicki już niedługo pojawi się w programie telewizyjnym. YouTuber został współprowadzącym rozrywkowego programu "Europa da się lubić - 15 lat później", który zadebiutuje już dzisiaj na antenie TVP2. 


Siedem odcinków specjalnej edycji programu powstało z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Adam Drzewicki poprowadzi sekcję internetową, w ramach której będzie prezentował wybrane materiały, które podbiły serca internautów. W jednej z rozmów YouTuber przyznał, że udział w programie to świetna przygoda i kolejny krok ku przenikaniu się treści z internetu do telewizji. Widzowie kanału Matura To Bzdura nie powinni się tymczasem martwić o treści publikowane na kanale - te będą pojawiały się z tą samą regularnością.
Tematem premierowego odcinka będzie rozmowa o Polsce w Unii Europejskiej oraz o zmianach, które na przestrzeni 15 lat zachodziły w naszym kraju. Pierwszy odcinek “Europa da się lubić - 15 lat później” będzie można zobaczyć już dzisiaj o godzinie 20:05 na antenie TVP2.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.