Abstrachuje z nowym kanałem

Abstrachuje z nowym kanałem

AbstrachujeTV jest obecnie jednym z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube. Każdy opublikowany przez chłopaków materiał cieszy się bardzo dużą popularnością. Niektóre z nich stały się wręcz kultowe, a poszczególne sceny do tej pory tkwią w pamięci widzów. Od dziś twórcy będą prowadzić nowy kanał! Czy osiągnie podobny sukces?


YouTuberzy ogłosili start swojego nowego kanału przez post na swoim fanpage'u. Opublikowany został też informujący o tym film na głównym kanale twórców.

Jeszcze w tym roku swój własny kanał TO JUŻ JUTRO założył Rafał Masny. W nowy kanał, noszący nazwę Nieprzygotowani, zaangażowani są wszyscy trzej twórcy. Grają oni, jak wspomniano w poście, dosyć wyjątkowe role, a podstawową zmianą jest to, że nie są to role główne. Nieprzygotowani, będzie to jedna, wieloodcinkowa seria, przedstawiająca szkolne życie w komediowy sposób. Pod pierwszym odcinkiem, w komentarzach często pojawia się porównanie do emitowanej na stacji TVN "Szkoły", lecz w bardziej profesjonalnym wydaniu. Jest ono dosyć trafne, ponieważ w odróżnieniu do schematu krótkich scenek znanego z AbstrachujeTV, w filmie widoczna jest spójność fabuły. Pierwszy film z kanału Nieprzygotowani możecie zobaczyć tutaj:

Nowa produkcja chłopaków z Abstra przyjęła się wyjątkowo dobrze, o czym świadczy niesamowity przyrost subskrypcji! Licznik subskrypcji na żywo na naszej stronie w czasie realnym pokazuje z jak wielką prędkością twórcy zdobywają nowych widzów. Po niecałych 3 godzinach od publikacji posta informującego o powstaniu kanału wskazuje on już ponad 80 000! Jest to naprawdę imponujący wynik, a liczba wciąż się powiększa.

abstra-suby

A czy wy oglądaliście już pierwszy odcinek na kanale Nieprzygotowani? Jakie są wasze opinie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl