Grupa Abstra otworzyła nowy kanał!

Grupa Abstra otworzyła nowy kanał!

Abstrachuje ostatnio inwestują w coraz nowsze dziedziny - niedawno informowaliśmy o włączeniu Ago Gaming do Grupy Abstra - więcej o tym przeczytacie tutaj. Są oni również producentami wielu popularnych kanałów na YouTube. Dzisiaj do tej listy doszedł nowy projekt - ProTube.
Dzisiaj na kanale AbstrachujePLUS pojawił się nowy film, w którym Czarek opowiada o nowym projekcie, który razem z pozostałymi chłopakami z ekipy Abstra postanowili założyć. Będą oni komentować tam bieżące sprawy dotyczące Internetu. Jak zostało wspomniane, ekipa do każdej debaty będzie się przygotowywać oraz zapraszać gości i specjalistów w danej dziedzinie. Według założeń na kanale będą pojawiać się długie, nieprzerywane materiały z dyskusji chłopaków ze specjalistami.

Tutaj możecie obejrzeć film zapowiadający nowy projekt:


Już dziś na nowo otwartym kanale pojawił się pierwszy film - "Czy e-sport to patologia?", w którym Czarek razem z Piotrem Lipskim - prezesem drużyny Pride i Olkiem Wandzlem - współwłaścicielem Ago Gaming rozmawiali na temat e-sportu. Temat został wywołany przez Tweet Zbigniewa Bońka, który stwierdził, że e-sport to patologia.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy film z kanału ProTube:


Kolejny projekt od Abstra osiągnął już spory sukces. Bardzo dobrym pomysłem jest, by doświadczeni YouTuberzy czasami wypowiedzieli się na aktualne tematy z perspektywy twórcy. Ich nowy kanał będzie cennym źródłem informacji, a także dowiemy się z niego, jakie opinie na temat danego tematu mają specjaliści. Projekt z pewnością już niedługo zyska dużą popularność i będzie kolejną produkcją grupy Abstra, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl