Abstrachuje po raz kolejny parodiuje polskich YouTuberów

Abstrachuje po raz kolejny parodiuje polskich YouTuberów

Kanał AbstrachujeTV zna chyba każdy. Ponad dwa lata temu opublikowali oni jeden z najbardziej popularnych materiałów na ich kanale, a nosił on tytuł "Co mówią: LETSPLAYERZY". Po pierwszej parodii YouTuberów, wczoraj przyszedł czas na kolejny tego typu odcinek!


Zarówno wyświetlenia, oceny jak i komentarze spod ostatniej parodii mówiły jasno, że wszyscy czekają na następny film dotyczący polskich twórców YouTube. Wtedy mogliśmy zobaczyć jak ekipa Abstrachuje wraz z Ajgorem Ignacym czy Człowiekiem Wargą wcielają się m.in. w Remigiusza Maciaszka, JDabrowskiego, Stuu czy reZigiusza. Tym razem bohaterami odcinka zostali głównie vlogerzy, a są to kolejno: Krzysztof Gonciarz, Marcin Malczyński, Blowek, Gargamel, Ahus, Generator Frajdy oraz Martin Stankiewicz. Materiał ten obejrzycie poniżej:Powyższy film zbliża się w znacznym tempie do miliona wyświetleń i jak tak dalej pójdzie, może on za jakiś czas zrównać się z parodią letsplayerów sprzed dwóch lat. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście lub po prostu chcecie ją sobie przypomnieć, to obejrzycie ją poniżej.


Co sądzicie o najnowszym odcinku AbstrachujeTV?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!