Abstrachuje otwierają kolejny biznes! Tym razem Sushi Bar - OM NOM NOM

Abstrachuje otwierają kolejny biznes! Tym razem Sushi Bar - OM NOM NOM

Najpierw YouTube, marka odzieżowa, potem własny klub, a teraz czas na Sushi Bar! Abstrachuje nie ograniczają się tylko do prowadzenia kanału, ale także z sukcesem zaczynają coraz to kolejne biznesy. 6 lipca oficjalne otwarcie będzie miał Sushi Bar OM NOM NOM, który znajduje się w Warszawie.


Sushi buritto to od jakiegoś czasu hit w niektórych krajach, m.in USA czy w samej Japonii. Jak na swoim prywatnym profilu napisał Czarek, ekipa zaprasza nas na połączenie Japonii z Meksykiem. Koniecznie pojedziemy skosztować i Wam polecamy to samo!
Zapraszamy Was do OM NOM NOM Sushito na połączenie Japonii z Meksykiem. See you!Jak możemy dowiedzieć się z filmu, który chłopacy wstawili na oficjalnej stronie stworzonej dla swojego lokalu "OM NOM NOM" sushito będzie można zamówić zarówno z gotowej karty dań jak i skomponować własne zdając się na swoją wyobraźnię. Do wyboru będzie sushito z łososiem, tuńczykiem, krewetką, wołowiną czy kurczakiem, a nawet w wersji wege.


Restauracja "Om nom nom" znajduje się w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Kruczej i Żurawiej, a oficjalne otwarcie odbędzie się już 6 lipca.Restauracja jeszcze nie została oficjalnie otwarta a już zbiera same dobre opinie. Osobiście nie odmówię sobie tej przyjemności sprawdzenia jak smakuje takie sushito i na pewno odwiedzę YouTuberów w OM NOM NOM . Życzymy chłopakom powodzenia w rozkręcaniu interesu i samych sukcesów z następnymi pomysłami.


Poniżej kilka komentarzy spod filmu:
Sushi W Super wydaniu. Obowiązkowy punkt na warszawskiej mapie gastronomicznej!


Podobno w życiu piękne są tylko chwile, w om nom nom chwila trwa wiecznie ;>


Jedyni tacy influencerzy co mają taki zmysł biznesowy. - Artur KurasińskiA jak wam podoba się ten pomysł? Wpadniecie na sushito? Dajcie znać w komantarzu co o tym myślicie.


Jakub RomanowskiCzytaj więcej:


Wielkie gwiazdy na BALu! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.