Abstra oficjalnie zmienia swoją nazwę

Abstra oficjalnie zmienia swoją nazwę

Spółka ABSTRA SP. Z O.O zmienia nazwę - taką informację podali członkowie jej zarządu. Wszystko z powodu zbytniego kojarzenia jej z kanałem AbstrachujeTV i tamtejszymi prowadzącymi.


Najnowszy materiał na kanale AbstrachujeTV jest nieco wyjątkowy. Jego prowadzący - Cezary Jóźwik, Robert Pasut oraz Rafał Masny - postanowili poinformować bowiem o zmianach w spółce ABSTRA. O co dokładnie chodzi?

Przede wszystkim już niedługo ABSTRA zamieni się w STUDI. Wszystko po to, by podmiot nie kojarzył się już dłużej z zawartością publikowaną na kanale AbstrachujeTV oraz jego twórcami. Spółka zajmuje się teraz m.in. tworzeniem i rozwojem nowych kanałów konkretnych marek.Poza tym Cezary, Robert i Rafał - jak sami przyznają - nie okazali się dobrymi biznesmenami i chcą skupić się na tworzeniu contentu. Niedawno zmieniła się struktura ABSTRA i influencerzy zostali udziałowcami mniejszościowymi, co oznacza że ich wpływ na dalsze działania firmy będzie ograniczony. Teraz więc większy nacisk położą na rozwój internetowych projektów.

Także podsumowując - ABSTRA zamienia się w STUDI, a Abstrachuje zostają, lecz wciąż bez Rafała w składzie.

 

Co sądzicie o zmianach w ABSTRA? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.