Nowy kanał od Abstra, tym razem dla fanów esportu!

Nowy kanał od Abstra, tym razem dla fanów esportu!

Jakiś czas temu grupa Abstra wykupiła udziały AGO Esports, wtedy  jeszcze znanego pod nazwą AGO Gaming. Był to dość odważny krok ze strony chłopaków odpowiedzialnych za kanał Abstrachuje, który został dość ciepło przyjęty przez internautów. To czy w zakresie współpracy Abstra - AGO będą podejmowane jakieś działania, między innymi na płaszczyźnie YouTube, dało się w pewnym stopniu przewidzieć. I tak oto kilka dnie temu byliśmy świadkami niecodziennego wydarzenia!


 Na kanale Abstrachuje.tv pojawił się film, zatytułowany: "WYGRALIŚMY z AGO Esports w CS:GO ?". Jak się okazało nie był to żaden clickbait, lecz relacja z meczu Abstra vs. AGO Esports. Oczywiście spotkanie to miało charakter meczu pokazowego, więc dla wszystkich zamiast wyniku liczyła się dobra zabawa. Po jednej stronie mogliśmy zobaczyć pełen skład AGO, za to w przeciwnej drużynie grali Nadia z kanału Beksy, Czarek, Robert, Rafał z Abstachuje.tv oraz Paweł prowadzący kanału Dla Pieniędzy.Pod koniec odcinka ogłoszony został start kanału AGO Esports. Trzeba przyznać, że panowie z Abstra po raz kolejny wykazali się nie lada kreatywnością przy okazji ogłoszenia nowego projektu. Przypomnijmy tylko, że nieco ponad dwa miesiące temu ruszył nowy kanał od grupy Abstra, znany jako zRozum. Wracając jednak do AGO, na ich kanale pojawił się już pierwszy film, będący relacją z ich lana w Nowym Jorku. 


Na nowym kanale od Abstra, mają pojawiać się treści pokazujący drużynę esportową "od kuchni", czyli podobne do pierwszego odcinka. Jeśli więc ciekawi jesteście jak wygląda prawdziwy turniej lanowy z perspektywy graczy sprawdźcie powyższe wideo już teraz!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.