7 dni na 200% Ajgora Ignacego

7 dni na 200% Ajgora Ignacego

Zapewne wiele razy na początku wakacji mówiliście sobie w myślach lub słyszeliście od znajomych, że "te wakacje będą tymi najlepszymi i zostaną w pełni wykorzystane", prawda? Później jednak okazywało się, że wcale takie nie były i pozostawiły po sobie uczucie zmarnowanego czasu. W tym artykule pokażemy Wam jak traktować wolny, bardzo cenny zresztą, czas.


Wczoraj na kanale Ajgor Ignacy pojawił się niecodzienny materiał sponsorowany przez Coca Colę. Film pod tytułem "7 DNi na 200%" to nic innego jak wideo motywacyjne ukazujące to, jak możemy wykorzystać czas wakacyjny, z którego nadmiarem po prostu nie wiemy co zrobić. Ajgor postanowił pokazać, że warto go w pełni wykorzystać, ponieważ później po prostu może go zabraknąć. Materiał Ignacego to również dowód na to, że w każdym zakątku naszego kraju czeka na nas wiele niespodzianek i przygód, i tylko od nas zależy czy zdecydujemy się te przygody przeżyć. Wystarczy chcieć, mieć jakąś motywację i planować to, co chcemy wykonać danego dnia. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć materiału Ajgora Ignacego to zapraszamy poniżej:
To co robimy z własnym czasem zależy tylko i wyłącznie od nas samych, więc warto wykorzystać go w 100, a nawet w 200%, bo potem może być po prostu za późno. Korzystajmy z każdego dnia tak, jakby był naszym ostatnim i realizujmy się w tym, co robimy najlepiej.


Co sądzicie o materiale Ajgora Ignacego? Wykorzystujecie każdą wolną chwilę? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.