"5 sposobów na" odpala 5 nowych kanałów - każdy w innym języku!

To wielka wiadomość z ostatniej chwili! Kanał "5 sposobów na" postanowił podjąć się wyjątkowego wyzwania, które było planowane tygodniami. Znani nam panowie otworzyli właśnie 5 nowych kanałów - każdy w zupełnie innym języku!
Faktem tym na swoim prywatnym profilu Facebook, pochwalił się jeden z twórców 5 sposobów na - Marcin "Klamer" Radziwoń. Rozpoczynając post od cytatu "kto stoi w miejscu, ten się cofa", YouTuber poinformował o starcie nowego projektu. Panowie otworzyli pięć osobnych kanałów - w językach takich jak: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i francuski. Za podłożenie dubbingu odpowiadają "native speakerzy", którzy zostali zatrudnieni przez YouTuberów. Każdy kanał posiada przetłumaczoną nazwę "5 sposobów na", a także tytuł filmu, jego opis i oczywiście intro w wybranym języku! Treść jednak pozostaje na każdym kanale ta sama.W najbliższym czasie na bieżąco będziemy śledzili twórczość oraz osiągnięcia panów na nowych kanałach aby poinformować was o najważniejszych faktach. Pierwsze materiały zostały już opublikowane i może obejrzeć je już każdy. Kliknij w wybraną wersję aby przejść do kanału językowego 5 sposobów na:

Wersja po niemieckiu
Wersja po hiszpańsku
Wersja po angielsku
Wersja po francusku
Wersja po rosyjsku

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.