"5 sposobów na" odpala 5 nowych kanałów - każdy w innym języku!

To wielka wiadomość z ostatniej chwili! Kanał "5 sposobów na" postanowił podjąć się wyjątkowego wyzwania, które było planowane tygodniami. Znani nam panowie otworzyli właśnie 5 nowych kanałów - każdy w zupełnie innym języku!
Faktem tym na swoim prywatnym profilu Facebook, pochwalił się jeden z twórców 5 sposobów na - Marcin "Klamer" Radziwoń. Rozpoczynając post od cytatu "kto stoi w miejscu, ten się cofa", YouTuber poinformował o starcie nowego projektu. Panowie otworzyli pięć osobnych kanałów - w językach takich jak: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i francuski. Za podłożenie dubbingu odpowiadają "native speakerzy", którzy zostali zatrudnieni przez YouTuberów. Każdy kanał posiada przetłumaczoną nazwę "5 sposobów na", a także tytuł filmu, jego opis i oczywiście intro w wybranym języku! Treść jednak pozostaje na każdym kanale ta sama.W najbliższym czasie na bieżąco będziemy śledzili twórczość oraz osiągnięcia panów na nowych kanałach aby poinformować was o najważniejszych faktach. Pierwsze materiały zostały już opublikowane i może obejrzeć je już każdy. Kliknij w wybraną wersję aby przejść do kanału językowego 5 sposobów na:

Wersja po niemieckiu
Wersja po hiszpańsku
Wersja po angielsku
Wersja po francusku
Wersja po rosyjsku

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!