Kanał 5 Sposobów na... ma już 2 miliony subskrypcji!

Kanał 5 Sposobów na... ma już 2 miliony subskrypcji!

Już od trzech lat, chłopaki z 5 Sposobów na... cały czas zaskakują nas swoimi zwariowanymi pomysłami na umilenie czasu poświęconego w zmaganiach z codziennymi trudnościami. Dobrze wszyscy pamiętamy, jak kanał osiągnął milion subskrybentów. Był to moment w pełni zasłużony i jak widać, twórcy nie spoczęli na laurach, ponieważ już teraz jesteśmy świadkami kolejnego sukcesu tego kanału - 2 miliony widzów!


Do tej pory, na kanale pojawiło się 218 materiałów i przy tym nie można przejść obojętnie, ponieważ porównując tę liczbę z wieloma innymi twórcami na polskim YouTube, taki współczynnik ilości filmów do uzyskanych subskrypcji jest powalający. Świadczy to oczywiście o wysokiej jakości materiałów. Chłopacy cały czas się rozwijają, tworzą nowe kanały, serie, a co najlepsze, wciąż nie brak im świeżych pomysłów na zaciekawienie widza swoją twórczością.


Szczerze gratulujemy Sztabie, Abiemu, Primoszowi, Arcziemu i Klamerowi tego świetnego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na YouTube!KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI O ICH KANALE I POZNAĆ SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg

Stało się! Gigantyczna transakcja Disney'a, która wstrząśnie rozrywką na świecie