Kanał 5 Sposobów na... ma już 2 miliony subskrypcji!

Kanał 5 Sposobów na... ma już 2 miliony subskrypcji!

Już od trzech lat, chłopaki z 5 Sposobów na... cały czas zaskakują nas swoimi zwariowanymi pomysłami na umilenie czasu poświęconego w zmaganiach z codziennymi trudnościami. Dobrze wszyscy pamiętamy, jak kanał osiągnął milion subskrybentów. Był to moment w pełni zasłużony i jak widać, twórcy nie spoczęli na laurach, ponieważ już teraz jesteśmy świadkami kolejnego sukcesu tego kanału - 2 miliony widzów!


Do tej pory, na kanale pojawiło się 218 materiałów i przy tym nie można przejść obojętnie, ponieważ porównując tę liczbę z wieloma innymi twórcami na polskim YouTube, taki współczynnik ilości filmów do uzyskanych subskrypcji jest powalający. Świadczy to oczywiście o wysokiej jakości materiałów. Chłopacy cały czas się rozwijają, tworzą nowe kanały, serie, a co najlepsze, wciąż nie brak im świeżych pomysłów na zaciekawienie widza swoją twórczością.


Szczerze gratulujemy Sztabie, Abiemu, Primoszowi, Arcziemu i Klamerowi tego świetnego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów na YouTube!KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI O ICH KANALE I POZNAĆ SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl