5 kanałów technologicznych, które musisz znać!

5 kanałów technologicznych, które musisz znać!

Jako że pierwszy artykuł z tytułowej serii przypadł Wam do gustu (już niedługo kolejna część kanałów gamingowych!) to postanowiliśmy przygotować następne zestawienie. Tym razem przyjrzymy się tym osobom, których pasją jest szeroko pojęta technologia i wszystko to, co z tym pojęciem związane. 


Zapraszamy Was oczywiście do przeczytania poprzedniego tekstu, gdzie przedstawialiśmy Wam kanały poświęcone grom wideo. Możecie przejść do niego klikając tutaj.


NIEANTYFAN


Na początek kanał, który prezentowaliśmy Wam już w naszym cyklu "Mały twórca warty polecenia". Twórca ten zaimponował nam przede wszystkim rzetelnością oraz profesjonalizmem publikowanych treści. Jeżeli jesteście (lub zamierzacie zostać) fanami marki Apple i szukacie szczerej opinii kogoś doświadczonego w tej dziedzinie to Nieantyfan jest właśnie dla Was!
KUBA KLAWITER


Kariera tego twórcy rozpoczęła się już dawno temu i wcale w internecie. Czy kojarzycie Kubę jako gospodarza "Big Brothera", "Happy Hour", czy z programów na TVN Turbo - nie ma to najmniejszego znaczenia. Od pewnego czasu możemy go zobaczyć także w serwisie YouTube, gdzie w humorystyczny, lecz profesjonalny sposób przedstawia różne nowinki ze świata technologii. Idealny kanał dla tych osób, które lubią być zaskakiwane przez otaczający świat.ROBERT NAWROWSKI


Robert swoje materiały publikuje na kanale YouTube od ponad czterech lat i od tamtego czasu grono śledzących go osób znacznie się powiększyło. Zyskał nasze (i nie tylko) zainteresowanie dzięki regularności pojawiających się filmów oraz ich jakości, która z wideo na wideo nieustannie się poprawia. Zastanawiacie się nad kupnem jakiegoś sprzętu, lecz nie możecie znaleźć zadowalającej Was opinii na jego temat? Koniecznie zajrzyjcie na ten kanał!MOBZILLA


Jest to z pewnością jeden z najpopularniejszych kanałów technologicznych jakie możemy znaleźć na polskiej scenie YouTube. Prowadzący (Paweł Warzecha) to osoba, która zyskała sympatię wielu osób i śmiało można rzec, że Mobzilla to właśnie on. Chwalony jest za ogromny profesjonalizm oraz wiedzę na temat sprzętu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tego kanału to właśnie natrafiła się Wam idealna okazja.BEZPRETEKSTU


Kanał, który nie ma dużej widowni, lecz bez wątpliwości na nią zasługuje. Tak możemy określić bezPretekstu, którego założyciel nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich filmów i trzeba przyznać, że coraz lepiej mu to wychodzi. Recenzje, porady oraz subiektywne opinie na temat technologicznych nowinek - warto śledzić ten rozwijający się kanał.


W komentarzach piszcie, czy znacie jeszcze jakieś ciekawe kanały właśnie z podobną tematyką. Jeśli zbierze się ich wystarczająco dużo to możecie liczyć na kolejną część artykułu. Podsyłajcie także propozycje na kolejne tematyczne zestawienia!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.