25 uczynków za 25 tysięcy złotych dla szlachetnej paczki

25 uczynków za 25 tysięcy złotych dla szlachetnej paczki

Kanał studia Tymbark istnieje już od ponad 8 miesięcy. Głównymi bohaterami na tym kanale są Zuzia Borucka, Skkf oraz JDabrowsky. Marka Tymbark postanowiła rzucić YouTuberom wyzwanie, za którego wykonanie przeznaczy 25 tysięcy złotych na cele charytatywne. 


Grudzień obfituje w charytatywne akcje pośród społeczności YouTube. W zeszły weekend YouTuberzy zebrali ponad 180 tysięcy złotych. W tym tygodniu również trwa charytatywna akcja Ja, Paczka, na której zebrano do tej pory 70 tysięcy złotych. Kolejną akcję zainicjowała marka Tymbark.

Dziś o godzinie 9 rano na kanale Studia Tymbark opublikowany został specjalny, świąteczny odcinek. Marka rzuciła twórcom wyzwanie, które polega na zebraniu 25 dobrych uczynków. Jeśli uda się wykonać zadanie, konto fundacji Szlachetnej Paczki zasili, aż 25 tysięcy złotych!

Główni bohaterowie nie są sami. W wykonaniu celów pomogli im: GlamPaula, Kiślu oraz Wielmożny Igor.

Jakie zadania wykonywali YouTuberzy? Jaś Dąbrowski do spółki z Kiślem grali kolędy w Warszawskim metrze. GlamPaula razem z Skkf'em przytulała przechodniów na ulicy, a Zuzia z Igorem rozdawali świąteczne pierniki.

Po wykonaniu zadania, YouTuberzy rzucili wyzwanie swoim widzom. Jeśli pod filmem uda się uzbierać 100 tysięcy kciuków w górę, Tymbark podwoi kwotę do 50 tysięcy złotych.Kanał Studia Tymbark istnieje od 8 miesięcy, w tym czasie pojawiło się na nim 55 materiałów, które wygenerowały ponad 6,7 miliona wyświetleń. Subskrypcję pozostawiło po sobie natomiast prawie 150 tysięcy osób.


Aktualizacja (17.12) - 21:00 -zebrano już ponad 30 tysięcy łapek w górę


Liczba łapek pod materiałem rośnie z minuty na minutę. Teraz wynosi już ponad 31 tysięcy. Do celu pozostało jeszcze 69 tysięcy kciuków, ale Internet nieraz pokazał niesamowitą moc i wierzymy, że osiągniecie wyczekiwanego progu jest jak najbardziej możliwe. Podajcie tą wiadomość swoim znajomym, a zadanie będzie znacznie prostsze.


Aktualizacja (18.12) - 13:00 -zebrano już ponad 40 tysięcy łapek w górę.


Liczby wyświetleń filmu wynosi już prawie 100 tysięcy. Gdyby każda osoba zostawiła po sobie kciuka w górę, cel został by osiągnięty. Póki co pozostaje jeszcze 60 tysięcy łapek do podwojenia kwoty przeznaczonej na cel charytatywny.


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

NEEX startuje z ciekawą akcją charytatywną!

Łukasz Jakóbiak z ciekawą aukcją charytatywną!

Jelenejaja pomagają choremu Dawidowi!

Trwa charytatywny stream Blowka!

Trwa stream charytatywny wspierany przez Izaka i graczy Virtus.pro!

Nagroda SK Gaming za wygrany mecz piłki nożnej trafi na cele charytatywne!